У суботу, 1. јуна 2019. године, у просторијама ОШ „Дринка Павловић“ у Београду одржана је пета по реду Смотра дечјег стваралаштва у области екологије под називом Чаролија рециклаже. На Смотри у организацији Друштва учитеља Београда у изложбеном делу програма пристигли су радови из свих делова Србије. У категорији радионица одељење 4/4 представило се прављењем еколошких рамова које су ученици правили током школске године на часовима еколошке секције, чувара природе и ликовне културе. Радионица Еколошки рам креирам освојила је прво место. Наш школски тим награђен је и пригодним материјалом, који ће нам бити потребан у даљем раду.