11357281_776056442492704_8547255420577885777_o У Великој сали Градске општине Гроцка данас је организован свечани пријем вуковаца, ђака генерације и ученика који су освојили награде на републичким такмичењима, са територије наше општине са почетком у 12 часова.
Оркестар ОШ „Милоје Васић“, који је освојио прву награду на општинском, градском и републичком такмичењу оркестара Србије одржаном у Лазаревцу, отворио је манифестацију нумером „Кондоров лет“.

Присутнима се обратио председник Градске општине Гроцка Стефан Дилберовић који је поздравио све присутне и честитао постигнут успех овим младим, талентованим и паметним људима.
Затим, су уручене награде ученицима који су постигли изванредне резултате на Републичким такмичењима из различитих наставних предмета.
Председник Скупштине општине Гроцка, Спасоје Живановић, уручио је књиге и захвалнице ученицима ОШ „ Милоје Васић“ ,који су освојили прву награду на Републичком такмичењу оркестара Србије.
Чланови овог оркестра су:
1. Софија Дамљановић
2. Тијана Маријановић