Најмлађи ансамбл музичке продукције РТС, дечији ансамбл Колибри, по други  пут  20.3.2016. , наступио је  на сцени Велике дворане Сава Центра, изводећи хитове са свог последњег компакт диска, као и неке од најпопуларнијих композиција из свог репертоара. Велика подршка сигурно су им били  чланови Биг Бенда РТС који су музицирали заједно са распеваним малишанима. Уметнички руководилац хора је Љиљана Ранђеловић којој  су се током концерта придружили водитељи Андријана Оливерић и глумац Светислав Буле Гонцић. Назив концерта био је „Хајде свете, буди дете”.

Ученици одељења 2-3 су у пратњи разредног старешине Виолете Митровић и родитеља посетили овај концерт и на овај начин подржали наступ свог друга Арсенија Остојића, члана хора.