У среду, 23.10.2018.године, чланови библиотечке секције, ученици 8/2 и 8/3 одељења су, заједно са библиотекаром и педагогом наше школе, посетили 63.Међународни београдски сајам књига.

Међународни београдски сајам књига је једна од најстаријих и најважнијих културних манифестација у региону. За љубитеље књига ово је јединствена прилика да на једном месту пронађу све књиге које их занимају. Ми смо били веома срећни и узбуђени што смо део овако дивног догађаја преплављеног љубављу према читању и према књигама.  Први пут смо се приближили сну сваког читаоца, били смо на месту пуном најразличитијих књига. За свакога од нас нашао се по неки наслов. Вратили смо се са Сајма руку пуних књига и широких осмеха на лицима.

Алиса Кучевић 8/3