УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/2021. годину

УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД  за школску 2020/21. годину почиње  01. априла.2020. године

У ПРВИ РАЗРЕД уписују се деца рођена ОД 1. МАРТА 2013. ДО 1. МАРТА 2014. ГОДИНЕ

Према допису Министарства просвете, науке и технолошког развоја број: 610-00-00297/2020-07 од 30.03.2020. године упис деце у први разред врши се електронским путем. (преузми допис)

Родитељу/другом законском заступнику деце која су стасала за упис у први разред основне школе за школску 2020/2021. годину од 1.04.2020. године биће омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис детета у одређену основну школу на територији Републике Србије преко Портала еУправа.

Родитељима који су преко ове услуге исказали интересовање, биће накнадно достављено обавештење о даљем поступку уписа деце у први разред основне школе.

директор школе, Небојша Трифић с.р.

У среду, 23.10.2018.године, чланови библиотечке секције, ученици 8/2 и 8/3 одељења су, заједно са библиотекаром и педагогом наше школе, посетили 63.Међународни београдски сајам књига.

Међународни београдски сајам књига је једна од најстаријих и најважнијих културних манифестација у региону. За љубитеље књига ово је јединствена прилика да на једном месту пронађу све књиге које их занимају. Ми смо били веома срећни и узбуђени што смо део овако дивног догађаја преплављеног љубављу према читању и према књигама.  Први пут смо се приближили сну сваког читаоца, били смо на месту пуном најразличитијих књига. За свакога од нас нашао се по неки наслов. Вратили смо се са Сајма руку пуних књига и широких осмеха на лицима.

Алиса Кучевић 8/3