Школска 2021/22. година почиње у среду, 1.септембра 2021. године. (преузми документ)

Настава за све ученике од 1. до 8.разреда почиње у 8ч и одвијаће се у преподневној смени. Часови трају 45 минута. Сви ученици долазе у школу истовремено.
Нема поделе ученика на групе. Свако одељење има своју учионицу и нема кабинетске наставе.
Од одељењских старешина ученици ће добити информацију коју учионицу ће користити њихово одељење у овој школској години.

Сви ученици похађају наставу непосредно у школи и нема могућности изјашњавања за онлајн наставу.
Због епидемиолошке ситуације свакодневно ће се пратити појава вируса COVID-19 у колективу ученика и запослених.
Сваког петка ће ученици и родитељи добијати обавештење о моделу рада и одвијања наставе за наредну недељу, у складу са Стручним упутством Министарства просвете.

ЗА БУДУЋЕ ПРВАКЕ

Ове године неће уобичајеног пријема првака због епидемиолошке ситуације већ ће учитељи одржати родитељски састанак у уторак, 31.августа 2021. у 17 ч. На састанку ће се добити све потребне информације за почетак и рад у овој школској години.

РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК У ОДЕЉЕЊИМА 5. РАЗРЕДА

уторак, 31.августа у 18ч.

ЖЕЛИМО СВИМ УЧЕНИЦИМА СРЕЋАН ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!

Небојша Трифић