Oтворена изложба дечјих ликовних радова „Креирај разгледницу – Гроцка на Дунаву“

У петак, 1. априла 2022. године, у просторијама Центра за културу Гроцка, у Ранчићевој кући, отворена је изложба дечјих радова насталих на конкурсу под називом „Креирај разгледницу – Гроцка на Дунаву“.  Галеријски простор био је мали да прими све заинтересоване посетиоце из свих делова општине. Проглашавајући изложбу отвореном присутнима се обратила кустос и директорка Центра, Зорица Атић, наглашавајући да је Конкурс осмишљен да промовише вредности локалне средине која обилује културном и материјалном баштином. Отварању изложбе присуствовали су бројни ученици и наставници. Изложба траје до 13. априла 2022. године. У оквиру ње налазе се бројни награђени и похваљени радови ученика наше школе.  Позивамо све да посете изложбу и уживају у дивном простору!

Фотографије су преузете  са странице Центра за културу Гроцка: