images (1)Наши ученици, родитељи и запослени у ОШ „Милоје Васић“ у понедељак и уторак, 25. и 26.априла, имаће прилику да у холу школе на малом  Путујућем  сајму под именом „Волим да читам“, прелистају и купе књиге по повољним ценама. То што немамо књижару у близини, надоместиће овај већ традиционални догађај.

Урош ПетровићДругог дана Сајма, на нашу велику радост, са ученицима ће се дружити реномирани књижевник Урош Петровић, који је уједно и један од аутора НТЦ програма, који се спроводи у нашој школи.

Осим што само име „Волим да читам“, указује на примани циљ промовисања писане речи, овај Сајам је једини који долази код нас, уместо да ми идемо њему.

Велико хвала Центру за културу Гроцка, који је је иницијатор и заједно са школама на општини, организатор сајма.

BFC_BF_Type_final