Школа по мери детета

 

Архиве
Превентивне активности за спречавање ширења инфекције
- Редовно прање руку, након употребе тоалета, пре и после одмора, пре и након узимања хране..
- Не додиривати очи, уста и нос неопраним рукама,
- Не размењивати храну и не користити исте чаше и флашице за воду,
- Употребљене папирне марамице и убрусе редовно одлагати у корпе за отпатке,
- Коришћење гелова за суво прање руку када није могуће опрати руке сапуном,
- Одложити прославе и дружења,
- Редовно одржавање личне хигијене.
ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Упис деце у први разред основне школе, који традиционално почиње 1. априла, ове године ће, због актуелне ситуације и ванредног стања, почети касније и одвијаће се по новој процедури у складу са дописом Министарства просвете, науке и технолошког развоја број: 610-00-00297/2020-07 од 30.03.2020. године.

У складу са наведеним, обавештавамо вас:

- У први разред основне школе, за школску 2020/2021. годину биће уписана деца рођена од 1.3.2013. године до 28.2.2014. године.

- Уместо уписа, родитељима и другим законски заступницима ће од 1. априла 2020. године бити омогућено да електронским путем искажу интересовање за упис детета у одређену основну школу преко Портала еУправа, на сајту euprava.gov.rs (Исказивање интересовања за упис у основну школу)

- Родитељима који су преко ове услуге исказали интересовање за упис деце у први разред у ОШ „Милоје Васић“, биће по дефинисању уписа од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја, електронском поштом послата нотификација о датуму уписа у школу.

- На Порталу еУправа по дефинисању датума уписа у основну школу, родитељима/другим законским заступницима биће доступна услуга еЗаказивање термина за упис и тестирање.

Напомена: Родитељи и други законски заступници који нису у могућности да електронским путем искажу интересовање за упис детета преко портала еУправа, имаће могућност да то учине телефонским путем

уторком и петком на бројеве телефона062/8038-108   и   062/8038-114

у временском периоду од 10,00 часова до 12,00 часова.

 директор школе, Небојша Трифић с.р.

Такмичење одржано 26. фебруара 2012. године у ОШ „Свети Сава” у Врчину.

6 РАЗРЕД

Име и презиме Основна школа Број бодова
1. Никола Цветановић ОШ „Милоје Васић“ 92
2. Иван Ратковић ОШ „Никола Тесла“ 70
3. Никола Срдић ОШ „Никола Тесла“ 69
4. Радош Богдановић ОШ „Свети Сава“ 66
5. Стеван Петровић ОШ „Милоје Васић“ 65
6. Стефан Митровић ОШ „Никола Тесла“ 65
7. Никола Потулић ОШ „Илија Гарашанин“ 48
8. Ђорђе Јевтовић ОШ „Никола Тесла“ 46
9. Катарина Котлаја ОШ „Никола Тесла“ 41
10. Марко Митрашиновић ОШ „Никола Тесла“ 41
11. Филип Тошић ОШ „Милоје Васић“ 40
12. Анђелија Перић ОШ „Свети Сава“ 39
13. Катарина Лазаревић ОШ „Мића Стојковић“ 39
14. Никола Андрејић ОШ „Илија Гарашанин“ 38
15. Марко Стојановић ОШ „Никола Тесла“ 37
16. Анђела Станојевић ОШ „Илија Гарашанин“ 36
17. Михајло Продановић ОШ „Никола Тесла“ 36
18. Ивана Видаковић ОШ „Илија Гарашанин“ 35
19. Никола Крстић ОШ „Алекса Шантић“ 35
20. Марија Стојановић ОШ „Алекса Шантић“ 34
21. Катарина Пајевић ОШ „Милоје Васић“ 34
22. Јелена Вељковић ОШ „Никола Тесла“ 34
23. Доротеја Станојевић ОШ „Илија Гарашанин“ 32
24. Данило Денчић ОШ „Милоје Васић“ 32
25. Александар Микулић ОШ „Свети Сава“ 28
26. Татјана Јашић ОШ „Свети Сава“ 27
27. Живота Југовић ОШ „Милоје Васић“ 27
28. Никола Косијер ОШ „Никола Тесла“ 27
29. Катарина Бековић ОШ „Никола Тесла“ 25
30. Тамара Максимовић ОШ „Алекса Шантић“ 24
31. Тодор Цветановић ОШ „Алекса Шантић“ 22
32. Дејана Ивковић ОШ „Алекса Шантић“ 22
33. Михајло Лазаревић ОШ „Мића Стојковић“ 22
34. Стефан Ђорић ОШ „Свети Сава“ 18
35. Филип Тодоровић ОШ „Никола Тесла“ 18
36. Милица Миленковић ОШ „Алекса Шантић“ 16
37. Радмила Ранковић ОШ „Мића Стојковић“ 14
38. Данијела Срећковић ОШ „Никола Тесла“ 14

7 РАЗРЕД

Име и презиме Основна школа Број бодова
1. Стефан Ђорђевић ОШ „Илија Гарашанин“ 100
2. Јован Вученовић ОШ „Илија Гарашанин“ 88
3. Богдан Момчиловић ОШ „Милоје Васић“ 66
4. Светозар Мемаровић ОШ „Никола Тесла“ 55
5. Кристина Јанковић ОШ „Свети Сава“ 50
6. Анђелка Стојиљковић ОШ „Свети Сава“ 40
7. Петар Ристић ОШ „Милоје Васић“ 38
8. Ивана И. Теофиловић ОШ „Свети Сава“ 33
9. Милија Голубовић ОШ „Никола Тесла“ 33
10. Миодраг Ристовић ОШ „Милоје Васић“ 30
11. Никола Мрђан ОШ „Мића Стојковић“ 28
12. Јелена Јовановић ОШ „Никола Тесла“ 27
13. Татјана Ђорђевић ОШ „Милоје Васић“ 22
14. Марко Стаменковић ОШ „Никола Тесла“ 22

8 РАЗРЕД

Име и презиме Основна Школа Број бодова
1. Никола Тасић ОШ „Свети Сава“ 80
2. Никола Тепић ОШ „Милоје Васић“ 75
3. Петар Динић ОШ „Илија Гарашанин“ 55
4. Стефан Богатиноски ОШ „Милоје Васић“ 40
5. Сенад Куртиши ОШ „Милоје Васић“ 39
6. Доротеја Митровић ОШ „Алекса Шантић“ 38
7. Тамара Јеремић ОШ „Свети Сава“ 30
8. Миљана Филић ОШ „Алекса Шантић“ 30
9. Биљана Анђелковић ОШ „Милоје Васић“ 30
10. Александра Жиган ОШ „Никола Тесла“ 24
Print Friendly, PDF & Email