Овај петак је обележен добрим расположењем . Ученици, маме и ауторка књиге „Пази, мама слуша“, Сања Раденковић, размењивали су искуства и учили једни од других. Промоција књиге се претворила у пријатно дружење, јер су посетиоци активно учествовали износећи лична искуства, подстакнути  темама које овај својеврсни дневник обрађује. Деца су причала о изазовима одрастања, рекреативним наставама, екскурзијама, доживљајима које ће заувек памтити. Маме су су говориле о одрастању из своје перспективе, поверењу и како се оно гради.

Сања Раденковић је инспирасала све нас да завиримо у себе, било да смо деца или родитељи и сагледамо односе које градимо једни са другима.