Снег је највећа радост свих нас који боравимо на Копаонику. Упркос правим зимским температурама извориште оближње Самоковске реке није залеђено. У току данашњег дана смо га и обишли. Пут до ње смо искористили и обишли метеоролошки центар. Упознали смо се са различитим иструментима који мере одређене параметре временских услова. Данас смо имали прилику да присуствујемо и прослави рођендана наше другарице Мије Топић. Уз најлепше жеље осладили смо се тортом. Вече смо провели у такмичењу „Фризуријада” правећи једни другима разне креације.