Последњег дана првог полугодишта, 27.12.2013. године у холу ОШ „Милоје Васић“ одржана је, као и сваке године, приредба поводом једног од највеселијих празника – Нове године. Приредбу је отворио хор ученика старијих разреда  „Оги и вилењаци“ изведбом песме „Звончићи, звончићи“. Уследила је представа ученика 3-4 „Новогодишња бајка“ – адаптиран текст Луције Тасић из књиге „Испод неба деци треба“. У представи су као солисти на флаути и виолини и у улози „Нове године“ наступили ученици 4-3.  Следећу тачку  су приредили мали плесачи, ученици 2-1 предвођени учитељицом Тањом Бојовић. Пре појаве Деда Мраза, хор и иструменталисти, изели су сплет новогодишњних песама уз пратњу проф. музичке културе Огњена Марковића. Захваљујемо се учитељици Виолети Митровић на сарадњи и сугестијама. Свим ученицима, наставницима и родитељима желимо срећне све предстојеће празнике и пријатан распуст!