Настава у природи – Златибор, 2023.

У периоду од 23. 9. до 29. 9. 2023. године ученици одељења 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 3/3 и 3/4 са својим учитељицама Мајом Гвозденовић, Виолетом Митровић, Снежаном Најданов, Маријом Комазец, Миланком Тосуновић и учитељем Бојаном Мартиновићем провели су седам незаборавних дана на Златибору у дечијем одмаралишту „Сунце“. Ученици су свакодневно шетали, пролазили кроз борову шуму и уживали у планинском ваздуху. Посетили су Дино парк, возили се гондолом, јахали су коње. Обишли су Споменик стрељаним партизанима у Другом светском рату. У послеподневним часовима свакодневно су организоване спортске игре, а увече маскенбал, шиз фриз, покажи шта знаш… Ученици су се вратили пуни позитивних утисака и успомена.