И овог месеца одзвањали су аплаузи у првом три. Најуспешнијим и највреднијим ученицима додељене су похвалнице за постигнуте резултате у учењу. Учитељицу Виолету посебно су обрадовала нова лица међу награђенима. Малој традиционалној свечаности присуствовала је и студенткиња Учитељског факултета, која је провела недељу дана у нашој школи на пракси. Одушевљена идејом потрудила се да допринесе слављу. Направила је посебне захвалнице у чијем су креирању учествовали и сами награђени ученици. Опростила се са првацима пуна утисака и речи хвале за ментора изјавивши колико јој је проф. Виолета помогла да увиди суштину и значај професије и сагледа важност утицаја учитеља у животу младих бића.