Данас је одржано традиционално математичко такмичење „Мислиша” на коме је учествовао 101 ученик наше школе. Захваљујемо се свим ученицима на учествовању и стрпљиво чекамо резултате. Посебно се захваљујемо на ентузијазму и залагању учитељима наше школе: Марији Стојановић, Марији Ђорић, Нади Марчетић, Милени Алексић, Сњежани Дуганџија, Бојану Мартиновићу, Јасни Васиљевић, Младену Ивановићу, Зорици Стаменковић, Снежани Најданов и наставници математике Маријани Ранчак. Такмичење је организовано и протекло у најбољем реду,  координатор Ана Вукашиновић са поносом тврди   да смо математику популарисали на прави начин.