Марко освојио II место на Међународном фестивалу фолклора

Резултати конкурса објављени су на почетку школске 2012/2013 и у конкуренцији 1. и 2. разред 2. место освојио је Марко Даутовић, ученик сада већ 2-4, ОШ „Милоје Васић“ , са својим радом ~ћилим од перли~. Честитамо Марку, а свим осталим ученицима захваљујемо на учешћу.

У току  претходне школске године организован је Међународни фестивал фолклора у КУД „Милета Протић“ у Товаришеву. Осим надметања у представљању народних игара, био је отворен конкурс за најбољи дечји рад посвећен очувању народне традиције. Резултати конкурса објављени су на почетку школске 2012/2013 и  у  конкуренцији 1. и 2. разред 2. место освојио је Марко Даутовић, ученик сада већ 2-4, ОШ „Милоје Васић“ , са својим радом ~ћилим од перли~. Честитамо Марку, а свим осталим ученицима захваљујемо на учешћу.