Обавештавамо вас да је могућа куповина уџбеника за 1. разред у организацији школе.

Заинтересовани родитељи пријављују се за куповину уџбеника на мејл: udzbenici.os.mv@gmail.com

Потребно је да на наведену адресу пошаљу мејл са именом и презименом детета, именом и презименом родитеља и контакт телефон. Од школе ће добити повратни мејл са списком уџбеника, ценом комплета, подацима о износу рата и пример уплатнице. Плаћање уџбеника је на 4 рате.

Уплатом прве рате до 30. маја родитељ потврђује поруџбину након чега ће комплет бити поручен. Последња рата мора бити исплаћена до 15. августа.

Важно: комплет књига који се наручује преко школе за 1. разред не обухвата уџбенике за српски језик због различитих метода наставе тог предмета у различитим одељењима. Уџбенике за српски језик ће родитељи самостално куповати у септембру.