Концерт и додела награда победницима уметничких конкурса „Нема фрке уз унуке” и „Мој љубимац” одржани су у суботу, 20. јуна 2020. године, у подне, на платоу испред Дечјег кутлурног центра Београд.        Дечји културни центар Београд је на почетку ванредног стања проглашеног због појаве корона вируса расписао уметнички конкурс за децу и младе „Нема фрке уз унуке”, посвећен бакама и декама.

Деци, међу којима су били ученици одељења 1/4 и 3/3 ОШ „Милоје Васић”, која су се током седам недеља ванредног стања показала као прави борци који чувају здравље својих суграђана и као креативци пуни идеја, енергије, маште и воље, додељене су  награде. У програму су  учествовали:  Пеђолино, Миња Субота, Бранко Коцкица, Леонтина, Бојана Стаменов, Слободан Станишић, мали песници – победници литерарног конкурса, Хор и Балетски студио Дечјег културног центра Београд. Браво за све који су учествовали!