Осликавањем још једног зида у дворишту наше школе настављамо серију израде графита, започету у претходној школској години.

У изради идејног решења за графит до његове реализације, учествовали су ученици седмог и осмог разреда у оквиру изборног предмета цртање, сликање и вајање. ????????????????????????????????????Тему смо прилагодили слогану „Нећу да бригам хоћу да се играм” везаном за протеклу манифестацију „Дечја недеља” и тако дали допринос том лепом догађају. Ово је само још једна у низу акција осликавања и улепшавања наше школе које ће се одвијати у оквиру овог изборног предмета.

План је да у наредној акцији, на пролеће, учествују ученици  петог и шестог разреда.