Ако сте икада остали после шестог часа, када утихне сваки жагор и дечја граја, пролазили поред школе, вероватно сте били зачуђени модерним тоновима који су из ње допирали. Док остали ужурбано одлазе кући група „Оги и вилењаци” увежбавала је  нове плесне кораке  и бројала сваки покрет. За разлику од претходних наступа које су имали, за крај ове календарске године, спремало се презентовање кореографије која је постала глобални феномен и позната је на свим меридијанима. Широк дијапазон својих способности демонстриран је на Новогодишњој приредби, 25.12.2012.  у 11 часова, у холу школе.  Овај наступ био је специфичан по томе што је био пропраћен хуманитарно-продајном изложбом чији је приход намењен  лечењу  ученице 1-2, Анђеле Петрић. То је и  један од додатних мотивационих  сегмената ових талентованих школараца. Изведба планетарног хита „Gangam Style” била је планирана за крај програма и анимирала је све присутне, како ученике тако и њихове родитеље, баке… У доброј и веселој атмосфери и нади за испуњење снова наше мале другарице дочекали смо предстојеће празнике.