ДРАНГУЛИЈА МЕНИ, ДРАНГУЛИЈА ТЕБИ!

Ученици 1 – 3 данас су са осмехом испратили последњи дан школске године.

Провели су га у забави и међусобној размени разних дрангулија. Свако је желео да за своју дрангулију нађе што бољу замену. Понуда је била разнолика…Од аутића, робота, плишаних играчака, диносауруса, до луткица, јастучића, књига и двогледа. Озбиљно су схватили трговину  и разумели како функционише робна размена, били су одлични продавци који веома добро знају да хвале своју робу надајући се да ће за њу добити све оно што им је запало за око.

У овој игри придружили су нам се и ученици 1 –  4 тако да је асортиман робе био на завидном нивоу.

После завршене „ Дрангулијаде“, почастили су се разним слаткишима, сланишима и сокићима. Друштво су им правили и учитељицини велики ђаци петаци који су дошли да виде каква је то забава  у њиховој старој учионици и да се похвале својим успехом.

Све своје ђаке, велике и мале, учитељица  је испратила осмехом  и са жељом да лепо проведу летњи распуст, да се одморе, да уживају и да се друже, али и да прочитају неку лепу књигу, погледају добар филм, представу, оду на излет или путовање.