Дечја недеља 2022. – Креативни дан

Трећи дан обележавања Дечје недеље 2022. био је посвећен креативним радионицама. Ученици млађих разреда приредили су једни другима разноврсна изненађења. Маштовито, шарено и весело, цртало се, украшавало и глумило. Сликарским радионицама са мотивима јесени  похвалили су се ученици првог и четвртог разреда, док су ученици одељења 2/2 обишли ученике изводећи луткарску представу „Шума живот значи“. Своју креативност су изразили кроз глуму и израду сценографије. Путујућа позоришна трупа је након сваке изведбе била богатија за ново искуство. У радионици израде накита истакли су се ученици одељења 2/4.

Ученици одељења 3/2 у дворишту школе учествовали су у ликовној радионици „Украшени аутомобил“. Користећи различите материјале, играчке и стихове песме коју су сами написали, украсили су аутомобил учитељице Наталије Милчић, на опште одушевљење свих присутних.

Креативни радови ученика другог разреда продуженог боравка учитељице Снежане Никшић.