Прослава Дана школе и ове године одржана је у присуству великог броја гостију, представника локалне власти, колега, родитеља и ученика наше школе. Публика је имала прилику да ужива у програму који је уприличен под називом Овим побеђуј. По први пут од када школа постоји, ученици су припремили драматизацију текста, и то на тему Константина Великог, што је на маестралан начин и изведено на сцени. Програмом приредбе тако смо се придружили прослави јубилеја 17 векова од доношења Миланског едикта. Значајно је истаћи да су драмски текст написали сами ученици − Марија Лазаревић, Анђела Марковић, Александра Цветковић и Богдан Момчиловић 8/1.

Учешће у приредби узео је и хор Распевана дружина, као и незаменљиви хор наше школе Оги и вилењаци, који су по ко зна који пут показали колико је музика моћна када је изводе талентовани и вредни.

ПРОГРАМ "ОВИМ ПОБЕЂУЈ“

,,Инструментал’’

Школски оркестар:
Соло гитара: Марко БојовићVII-2;
Клавијатуре: Додић Ђорђе VIII-2.

●Уводна реч:
Марија Лазаревић VIII-1;
Анђела Марковић VIII-1.

Представа "Константин Велики"
Глуме: Богдан Момчиловћ VIII-1;
Aлександар Вуковић VIII-1;
Ђорђе  Додић VIII-2;
Милош Китановић VI-1;
Александра Цветковић VIII-1;
Алекса Вукушић VIII-3.

♫  Плесна тачка:
Теодора Вукашиновић III-4;
Јована Вулин III-4;
Ива Миленковић III-4.

● Презентација:
О Миланском едикту
Марија Лазаревић VIII-1;
Анђела Марковић VIII-1.

♫  ,,Нишка Бања’’
Школски оркестар
Соло гитара: Марко Бојовић VII-2.

Хор ,,Распевана дружина“
Сплет романси