Четвртаци у Орашцу и на Опленцу

Ученици четвртог разреда обишли су данас Опленац и Орашац како би се на занимљив начин упознали са значајним делом српске историје. Поред тога што су на месту подизања Првог српског устанка обновили градиво из познавања природе, али и стекли нова знања, имали су  времена и да се поиграју и забаве на спортским теренима ОШ „Први српски устанак“.

Вреди поменути и леп гест Владимира Зечевића и његових другара из ОШ „Први српски устанак“  који су пронашли телефон наше ученице. Пронађени телефон су, ова дивна деца, вратила нашој ученици која је већ била на ивици плача. Захваљујемо се ученицима ОШ „Први српски устанак“ из Орашца, а уз све похвале за њихов гест, начинили смо и заједничку фотографију.