Анђела Петрић има 7 година и од ове године је ученик  1/2  разреда Основне школе „Милоје Васић" у Калуђерици.

Рођена је са обољењем  - спинална мишићна атрофија тип 2 , koje je онемогућава  да се самостално креће.
Иако везана за инвалидска колица, њена ведрина,  енергија и снага духа јој помажу да свакодневно са лакоћом усваја нова знања и са успехом савладава школски програм. Веома је друштвена, насмејана и ведра  девојчица. У разреду омиљена,  добар друг, дели игру, обавезе и активности са својим другарима.

Да би Анђела била потпуно срећна и задовољна девојчица, да би могла самостално да се креће, да шета са својим другарицама, да би могла да устане са своје столице,  потребно јој је лечење матичним ћелијама у Бечу. За такву врсту лечења неопходна су јој новчана средства – 30 000 евра.

У знак солидарности и помоћи Анђелином лечењу, њени другови из Школе  пoкрећу низ акција прикупљања средстава.

Нашим малим прилогом
помажемо Анђелином великом кораку.

Наш први корак до Анђелиног сна је
хуманитарни концерт  КОРАК ДО АНЂЕЛИНОГ СНА
који ће се одржати  у ОШ "Милоје Васић", 23.11.2012. у 18 часова.

Апелујемо на све људе добре воље да дају свој допринос за Анђелин корак.

Уплате на :

Динарски рачун: 352-750011011847143-37