Зрнца мудрости

Ученици одељења 2-3 настављају да нас пријатно изненађују својим активностима. Поводом  школске славе, Светог Саве, ученици су приредили приредбу. У част првог српског учитеља и просветитеља, смењивали су се рецитали, драмски комади и певало се у традицоналним ношњама.  Приредба је изведена 28. јанура пред ученицима првог и другог разреда,… Наставите са читањем

Чланови библиотечке и секције руског језика су и ове године посетили Међународни београдски сајам књига, али овога пута у друштву чланова библиотечке и новинарске секције ОШ„Миливоје Боровић” са Златибора. На Сајму, 60. по реду, на штанду издавачке куће „Пчелица“ дочекао нас је писац Бојан Љубеновић и представио своје нове књиге… Наставите са читањем

Срећа је кад чујем добру вест, Александар 4/1

Срећа је када имаш породицу, Божидар 4/1

Срећа је за мене нека неочекивана радост, Иван 4/ 2

То је једна добра врлина, Лазар 4/ 2

Срећа је мени најлепше осећање, Стефан 4/ 2

Срећа је када… Наставите са читањем

Срећа је за мене када дође из вртића моја сестра Ема, Доротеја С. 3/2

Срећа је за мене када сви у мојој породици буду живи и здрави, Борис К. 3/2

Срећа је када мој тата добије паре на лутрији, Ђорђе П. 3/2

Срећа је када видим другове… Наставите са читањем

ЉУБОМОРА

Љубомора значи када ја немам, а неко има, Јасмин 2/2

Кад видиш неког ко ти се свиђа са другим, Александра С. 2/2

Љубоморна сам кад моја мама мази само сестру, Кристина Р. 2/1

Срећа је када сам добио 5, Вукашин 2/2

Лепо је да… Наставите са читањем

МОЋАН

Моћан је мој тата, Димитрије 1/3

Моћан је чаробњак, Душан 1/1

Моћан си кад имаш чаробни штапић, Алекса 1/1

Моћан си кад можеш да радиш шта хоћеш, Милица 1/1

За мене је моћан неко ко има пуно пара, Ивана 1/ 2

Моћан си када… Наставите са читањем