„Ресторанчић Залогајчић“ је нова едукативна дечја емисија која се емитује на РТС-у од новембра текуће године. У краткој форми од тридесетак минута сваког викенда око 11 сати,  водитељ Осман Ахмед као Маестро Загорелић и његов асистент, празилук Васа, спемају преукусне рецепте. Кроз низ активности и уз помоћ деце која гостују у емисији, популарише се здрава исхрана, бонтон понашања за столом и друге креативне идеје.

Аутори емисије су средином децембра месеца организовали ликовни конкурс за све гледаоце емисије. Одељење 4 – 4  наше школе се конкурсу одазвало током једног часа природе и друштва када се говорило о здравој исхрани.  Гласање за цртеже организовано је путем друштвене мреже Facebook.  Услед великог одзива и оригиналних радова одељењу 4-4 припала је специјална награда. Ученици ће бити гости једне од наредних епозода емисије када ће им бити уручена награда. Захваљујемо се овим путем свима који су нас подржали.