Школа по мери детета

 

Архиве

Одржано је школско такмичење из математике.

Постигнути су следећи резултати:

  УЧЕНИК ОДЕЉЕЊЕ БРОЈ БОДОВА
3. разред
1. Живојиновић Богдан 3-3 80
1. Јаковљевић Вања 3-4 80
1. Ранчак Никола 3-1 80
2. Симић Андреа 3-3 76
2. Стевић Вељко 3-3 76
3. Поповић Марија 3-3 75
4. Безаревић Павле 3-1 70
4. Гоцевски Никола 3-3 70
  Сталетовић Андрија 3-3 66
  Илић Кристина 3-4 66
  Вртикапа Павле 3-4 64
  Вићентијевић Ива 3-2 60
  Ранитовић Нина 3-1 56
  Ињац Момчило 3-2 56
  Јовановић Алекса 3-3 56
  Танасковић Немања 3-2 52
  Пешић Ђорђе 3-2 48
  Вишацки Лука 3-3 46
  Јефтинић Јанко 3-3 46
  Томовић Ања 3-4 46
  Здравковић Горан 3-1 36
  Теофиловић Светислав 3-3 36
  Стојановић Мина 3-3 22
4. разред
1. Кучевић Сабрина 4-2 90
2. Анђеловић Вељко 4-2 89
3. Миланов Михајло 4-1 85
4. Љубеновић Михаило 4-2 80
  Марчета Ивона 4-3 60
  Бихеловић Вељко 4-3 52
  Ђорић Филип 4-1 52
  Булатовић Лука 4-1 50
  Грбовић Андрија 4-2 50
  Митровић Милош 4-2 50
  Тијанић-Апостоловић Дања 4-3 50
  Костић Ања 4-1 45
  Величковић Душан 4-1 42
  Дамјановић Огњен 4-1 42
  Јанковић Елена 4-1 42
  Милошевић Анастасија 4-3 37
  Миленковић Лука 4-2 30
  Денић Вук 4-3 20
  Јовановић Јован 4-1 20
  Денић Јован 4-1 10
  Димитријевић Милан 4-1 0
  Јовановић Лука 4-1 ?
5. разред
1. Крстев Лазар 5-2 91
2. Вишњић Теодора 5-3 71
3. Поповић Милица 5-1 70
4. Ангелески Ива 5-3 65
4. Ђорђевић Бојан 5-4 65
4. Јаковљевић Милица 5-1 65
5. Јовановић Милош 5-3 60
  Ђорић Петар 5-3 58
  Ђоловић Милица 5-2 55
  Јовановић Алекса 5-1 55
  Додић Јована 5-4 50
  Ћатић Анђела 5-4 50
  Симијоновић Невена 5-2 46
  Димитријевић Ђорђе 5-3 35
  Милентијевић Ђурђина 5-4 25
  Милић Јована 5-2 20
  Стојковић Мирослав 5-4 15
6. разред
1. Васић Кристина 6-2 100
2. Стоилковић Никола 6-2 80
3. Вујичић Јована 6-4 73
4. Саковић Марија 6-3 70
5. Станојевић Александра 6-2 70
5. Гојковић Лука 6-1 60
  Аџић Тара 6-4 55
  Славковић Предраг 6-1 55
  Вучељић Славен 6-4 50
  Делић Мирко 6-1 50
  Станојевић Тијана 6-3 50
  Вукашиновић Теодора 6-3 48
  Дедић Елма 6-2 48
  Радош Стефан 6-1 48
  Јовановић Предраг 6-3 38
  Илић Миломир 6-2 30
  Костић Марко 6-1 20
7. разред
1. Савић Петар 7-2 100
2. Кучевић Албина 7-1 80
3. Тошић Теодора 7-4 75
  Гојковић Сара 7-1 60
  Николић Николија 7-4 45
  Васић Анастасија 7-2 40
  Ивановић Катарина 7-2 15
  Стојановић Доротеја 7-2 15
8. разред
1. Бањац Ђорђе 8-2 100
1. Ђуран Ђорђе 8-2 100
1. Јовановић Урош 8-1 100
1. Шегрт Стефан 8-1 100
2. Миладиновић Миломир 8-2 80
2. Митов Николина 8-1 80
2. Стојановић Теодора 8-1 80
2. Стојковић Христина 8-2 80
  Радојевић Тамара 8-1 60
  Станисављевић Никола 8-2 60
  Шишкоски Марија 8-3 60
  Љубеновић Александра 8-3 20

 

Print Friendly, PDF & Email