Школа по мери детета

 

Архиве
Школски календар за школску 2017/18. годину
Прво полугодиште - 101 дан81
MРНПУСЧПСН21
IX1.1*23
2.45678910
3.11121314151617
4.18192021222324
5.252627282930*
X122
6.2345678
7.9101112131415
8.16171819202122
9.23242526272829
10.3031
XI1234522
11.6789101112
12.13141516171819
13.20212223242526
14.27282930
XII12321
15.45678910
16.11121314151617
17.18192021222324
1825262728293031
I123456717
19.891011121314
20.15161718192021
21.22232425262728
22.193031
Друго полугодиште - 79 данаДруго полугодиште - 99 данаДруго полугодиште - 99 данаДруго полугодиште - 99 данаДруго полугодиште - 99 данаДруго полугодиште - 99 данаДруго полугодиште - 99 данаДруго полугодиште - 99 данаДруго полугодиште - 99 дана
II123418
567891011
23.12131415161718
24.19202122232425
25.262728
III123421
26.567891011
27.12131415161718
28.19202122232425
29.262728293031
IV114
2345678
30.9101112131415
31.16171819202122
32.23242526272829
33.30
V12345622
34.78910111213
35.14151617181920
36.21222324252627
37.28293031
VI12313
38.45678910
39.11121314151617
18192021222324
252627282930

 

 

Print Friendly, PDF & Email