Школа по мери детета

 

Архиве

 Резултати са општнског такмичења из физике одржаном у ОШ „Илија Гарашанин“

 

 

ШЕСТИ  РАЗРЕД

Име и презиме

Осн. школа

Место

Наставник

Поена

Ранг

Петар Сојкић

И. Гарашанин

Гроцка

Милева Атанасковић

92

1 место

Ђорђе Поповић

М. Васић

Калуђерица

Душица Ивановић

92

1 место

Лука Ињац

И. Гарашанин

Гроцка

Милева Атанасковић

88

2 место

Александра Гроздaновић

А. Шантић

Калуђерица

Светлана Сикимић

66

3 место

Петар Илић

Н. Тесла

Винча

Тања Војиновић

78

3 место

Лазар Анђелковић

А. Шантић

Калуђерица

Светлана Сикимић

66

3 место

Реља Ковачевић

С.Сава

Врчин

Златана Ђорђевић

66

3 место

Ивона Коџић

С.Сава

Врчин

Златана Ђорђевић

62

похвала

Стефан Ђорђевић

А. Шантић

Калуђерица

Светлана Сикимић

60

похвала

Марко Илић

С.Сава

Врчин

Златана Ђорђевић

44

 

Александар Ристић

М. Стојковић

Умчари

Сузана Ћирић

38

 

Урош Вукојичић

Н. Тесла

Винча

Милица Симић

36

 

Никола Душић

М. Стојковић

Умчари

Сузана Ћирић

32

 

Урош Шмигић

Н. Тесла

Винча

Милица Симић

28

 

Милица Гачевић

М.Васић

Калуђерица

Душица Ивановић

26

 

Катарина Тадић

С.Сава

Врчин

Златана Ђорђевић

22

 

Никола Стојковић

М.Стојковић

Умчари

Сузана Ћирић

20

 

Богдан Михајловић

А. Шантић

Калуђерица

Светлана Сикимић

20

 

Сава Љубисављевић

И.Л.Рибар

Бегаљица

Тамара Савић

20

 

Матија Саковић

Н. Тесла

Винча

Тања Војиновић

14

 

Катарина Ивановић

М.Васић

Калуђерица

Душица Ивановић

38

 

Андријана Новаковић

Н. Тесла

Винча

Милица Симић

12

 

 

СЕДМИ  РАЗРЕД

Име и презиме

Осн. школа

Место

Наставник

Поена

Ранг

Анастасија Кангра- Микулић

С.Сава

Врчин

Златана Ђорђевић

63

1 место

Никола Обрадовић

И. Гарашанин

Гроцка

Милева Атанасковић

57

2 место

Вељко Вученовић

И. Гарашанин

Гроцка

Милева Атанасковић

58

2 место

Стефан Шегрт

М.Васић

Калуђерица

Душица Ивановић

52

3 место

Урош Јовановић

М.Васић

Калуђерица

Душица Ивановић

52

3 место

Душан Рољић

И. Гарашанин

Гроцка

Милева Атанасковић

40

похвала

Јана Чолић

Н.Тесла

Винча

Милица Симић

39

похвала

Никола Станисављевић

М.Васић

Калуђерица

Душица Ивановић

38

похвала

Невена Пауновић

М. Стојковић

Умчари

Сузана Ћирић

22

 

Јана Куљић

А. Шантић

Калуђерица

Владанка Катић

20

 

Дамјан Данчић

И.Л.Рибар

Бегаљица

Тамара Савић

18

 

Анастасија Васовић

Н.Тесла

Винча

Милица Симић

18

 

Михајло Гак

И.Гарашанин

Гроцка

Милева Атанасковић

16

 

Сања Симић

М. Стојковић

Умчари

Сузана Ћирић

12

 

Бојан Томић

Н.Тесла

Винча

Милица Симић

15

 

Теодора Тркуља

Н.Тесла

Винча

Милица Симић

14

 

Игор Тасић

А. Шантић

Калуђерица

Владанка Катић

12

 

Лука Миленковић

И.Л.Рибар

Бегаљица

Тамара Савић

12

 

Мирко Миликић

Н.Тесла

Винча

Милица Симић

12

 

Даница Милићевић

М.Стојковић

Умчари

Сузана Ћирић

11

 

Лазар Вукелић

Н.Тесла

Винча

Лука Манојловић

12

 

Николина Мрђен

М.Стојковић

Умчари

Сузана Ћирић

10

 

 

ОСМИ  РАЗРЕД

Име и презиме

Осн. школа

Место

Наставник

Поена

Ранг

Ана Настасић

И. Гарашанин

Гроцка

Милева Атанасковић

94

1 место

Даница Јованчевић

И. Гарашанин

Гроцка

Милева Атанасковић

82

2 место

Никола Маринковић

М.Васић

Калуђерица

Душица Ивановић

66

3 место

Ђорђе Стијиљковић

С.Сава

Врчин

Златана Ђорђевић

66

3 место

Теодора Јовановић

Н.Тесла

Винча

Тања Војиновић

57

похвала

Страхиња Николић

М.Васић

Калуђерица

Душица Ивановић

50

похвала

Бојан Бабић

Н.Тесла

Винча

Лука Манојловић

40

 

Јана Митровић

М.Васић

Калуђерица

Душица Ивановић

29

 

Ђорђе Јашић

С.Сава

Врчин

Златана Ђорђевић

29

 

Кристина Романовић

Н.Тесла

Винча

Лука Манојловић

25

 

Тамара Веђић

Н.Тесла

Винча

Лука Манојловић

25

 

Емилија Живковић

Н.Тесла

Винча

Лука Манојловић

19

 

Катарина Стефановић

Н.Тесла

Винча

Лука Манојловић

19

 

Станислав Левченко

А.Шантић

Калуђерица

Душица Ивановић

15

 

Емилија Живковић

Н.Тесла

Винча

Милица Симић

12

 
Print Friendly, PDF & Email