Школа по мери детета

 

Архиве

Према календару такмичења за школску 2015/16. годину ОШ „Милоје Васић“ из Калуђерице била је домаћин општинског надметања из српског језика ученика од петог до осмог разреда.
Најбољима честитамо!

Преглед резултата:

 
ПЕТИ РАЗРЕД    

Ред. бр. Име и презиме Основна школа Наставник Општина Бр. бод. Ранг
1 Tијана Јездић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Људмила Дашић Гроцка 17 1.
2 Леонора Живановић ОШ „Никола Тесла“ Винча Катарина Ђокић Гроцка 17 1.
3 Огњен Срдановић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Јакшић Гроцка 16 1.
4 Зорица Крантић ОШ „Свети Сава“ Врчин Марија Старчевић Гроцка 16 1.
5 Димитрије Ћирковић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Смиљанић Гроцка 16 1.
6 Бојан Ђорђевић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Биљана Јовановић Гроцка 14 2.
7 Дајана Стајић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Смиљанић Гроцка 14 2.
8 Виктор Живановић ОШ „Никола Тесла“ Винча Катарина Ђокић Гроцка 14 2.
9 Милица Јаковљевић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Мирослав Бундало Гроцка 13 3.
10 Бојана Анђелковић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Јакшић Гроцка 13 3.
11 Јана Рељић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Јакшић Гроцка 12 3.
12 Милица Илић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Снежана Дабић Гроцка 12 3.
13 Јелена Крстић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Смиљанић Гроцка 12 3.
14 Мира Половић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Љиљана Криваја Гроцка 12 3.
15 Илија Милосављевић ОШ „Никола Тесла“ Винча Катарина Ђокић Гроцка 12 3.
16 Елена Грујић ОШ “ Свети Сава“ Врчин Сунчица Ђорђевић Гроцка 12 3.
17 Иван Петковић ОШ „Никола Тесла“ Винча Милка Скулић Гроцка 11  
18 Александра Лолић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Смиљанић Гроцка 11  
19 Алекса Банковић ОШ „Никола Тесла“ Винча Силвана Христов Гроцка 11  
20 Милан Станковић ОШ“ Иво Лола Рибар “ Бегаљица Душица Чекеревац Гроцка 11  
21 Ђорђе Петровић ОШ “ Свети Сава“ Врчин Марија Старчевић Гроцка 11  
22 Софија Ађанчић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Љиљана Криваја Гроцка 11  
23 Ања Марјановић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Јелена Милосављевић Гроцка 10  
24 Кристина Трпковић ОШ „Никола Тесла“ Винча Милка Скулић Гроцка 9  
25 Тамара Чича ОШ “ Свети Сава“ Врчин Марија Старчевић Гроцка 9  
26 Михајло Живановић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Смиљанић Гроцка 9  
27 Валентина Милошевић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Снежана Дабић Гроцка 9  
28 Вељко Милићевић ОШ „Никола Тесла“ Винча Милка Скулић Гроцка 9  
29 Владимир Пурић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Љиљана Криваја Гроцка 9  
30 Марија Котлаја ОШ „Никола Тесла“ Винча Тања Арсић Гроцка 7  
31 Илија Синобад ОШ „Никола Тесла“ Винча Милорад Рогановић Гроцка 7  
32 Теодор Радојчић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Снежана Дабић Гроцка 7  
33 Јована Додић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Биљана Јовановић Гроцка 7  
34 Миња Савић ОШ „Никола Тесла“ Винча Марина Попађиновски Гроцка 5  


ШЕСТИ РАЗРЕД

Ред. бр. Име и презиме Основна школа Наставник Општина Бр. бод. ранг
1 Ивана Ивковић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Андријана Цветковић Гроцка 17 1.
2 Александар Јовановић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Јаснина Срдановић Гроцка 16 1.
3 Алекса Ђорђевић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Јасмина Срдановић Гроцка 16 1.
4 Александра Марјановић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Андријана Цветковић Гроцка 15 2.
5 Александра Станојевић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Јасмина Даничић Гроцка 14 2.
6 Кристина Васић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Јасмина Даничић Гроцка 13 3.
7 Илија Кузман ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Светлана Стаменковић Гроцка 12 3.
8 Јована Живковић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Андријана Цветковић Гроцка 12 3.
9 Ана Рајковић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Светлана Стаменковић Гроцка 11  
10 Александра Трајковић ОШ „Никола Тесла“ Винча Богдан Јукић Гроцка 10  
11 Тара Аџић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Биљана Јовановић Гроцка 9  
12 Александра Којић ОШ „Свети Сава“ Врчин Марија Старчевић Гроцка 9  
13 Лука Гојковић ОШ “ Милоје Васић“ Калуђерица Мирослав Бундало Гроцка 8  
14 Даница Јашић ОШ „Свети Сава“ Врчин Сунчица Ђорђевић Гроцка 8  
15 Jована Вучетић ОШ „Никола Тесла“ Винча Наташа Миодраговић Гроцка 8  
16 Љубица Павловић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Светлана Стаменковић Гроцка 8  
17 Анђела Момчиловић ОШ „Никола Тесла“ Винча Наташа Миодраговић Гроцка 8  
18 Невена Брајковић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Биљана Јовановић Гроцка 7  
19 Матија Чкоњевић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Смиљанић Гроцка 6  
20 Јања Вукелић ОШ „Никола Тесла“ Винча Мирјана Чанчаревић Гроцка 6  
21 Кристина Косијер ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Јакшић Гроцка 5  
22 Марија Јовановић ОШ „Никола Тесла“ Винча Богдан Јукић Гроцка 5  
23 Тамара Ђорђић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Светлана Стаменковић Гроцка 4  
24 Анђелија Арсић ОШ “ Свети Сава“, Врчин Сунчица Ђорђевић Гроцка 4  


СЕДМИ РАЗРЕД    

Ред. бр. Име и презиме Основна школа Наставник Општина Бр. бод. ранг
1 Теодора Тошић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Мирослав Бундало Гроцка 16 1.
2 Милица Гачевић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Мирослав Бундало Гроцка 16 1.
3 Александра Илић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Јаснина Срдановић Гроцка 16 1.
4 Стефан Ђорђевић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Светлана Стаменковић Гроцка 14 2.
5 Сандра Димковић ОШ „Никола Тесла“ Винча Марија Марковић Гроцка 14 2.
6 Ана Бабић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Смиљанић Гроцка 13 3.
7 Александар Љубић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Душица Филиповић Гроцка 13 3.
8 Марија Крстић ОШ „Никола Тесла“ Винча Наташа Миодраговић Гроцка 13 3.
9 Ана Пауновић ОШ „Никола Тесла“ Винча Силвана Христов Гроцка 12 3.
10 Милица Павловић ОШ „Никола Тесла“ Винча Марија Марковић Гроцка 12 3.
11 Анђелија Николић ОШ „Никола Тесла“ Винча Катарина Ђокић Гроцка 12 3.
12 Ана Ранковић ОШ „Свети Сава“ Врчин Сунчица Ђорђевић Гроцка 12 3.
13 Милица Никодијевић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Јулка Симовић Гроцка 12 3.
14 Марија Симић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Светлана Смиљанић Гроцка 12 3.
15 Јована Кочић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Људмила Дашић Гроцка 11  
16 Алекса Петровић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Љиљана Криваја Гроцка 10  
17 Даница Лазаревић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Зоран Денић Гроцка 10  
18 Марко Илић ОШ „Свети Сава“ Врчин Сунчица Ђорђевић Гроцка 10  
19 Дијана Спасић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Зоран Денић Гроцка 9  
20 Катарина Крнета ОШ „Никола Тесла“ Винча Наташа Миодраговић Гроцка 6  
21 Јелица Рашић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Андријана Цветковић Гроцка 6  
22 Анастасија Матејић ОШ „Никола Тесла“ Винча Катарина Ђокић Гроцка 5  
23 Урош Гашпаревић ОШ “ Никола Тесла “ Винча Марија Марковић Гроцка 4  
24 Андрија Томић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Људмила Дашић Гроцка 2  
25 Марко Дивљаковић ОШ „Никола Тесла “ Винча Мирјана Чанчаревић Гроцка 2  
26 Андријана Савић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Андријана Цветковић Гроцка 1  


ОСМИ РАЗРЕД    

Ред. бр. Име и презиме Основна школа Наставник Општина Бр. бод. Ранг
1 Милош Миленковић ОШ „Иво Лола Рибар“, Бегаљица Јасмина Срдановић Гроцка 17 1.
2 Ана Пантић ОШ „Мића Стојковић“, Умчари Андријана Цветковић Гроцка 16 1.
3 Емилија Крантић ОШ „Свети Сава“, Врчин Марија Старчевић Гроцка 16 1.
4 Бојана Спасојевић ОШ „Мића Стојковић“, Умчари Мирјана Жујовић Николић Гроцка 16 1.
5 Лука Цвијић ОШ „Илија Гарашанин“, Гроцка Светлана Смиљанић Гроцка 16 1.
6 Ђуран Ђорђе ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица Јулка Симовић Гроцка 15 2.
7 Димитрије Бошковић ОШ „Никола Тесла“, Винча Катарина Ђокић Гроцка 15 2.
8 Николина Радојевић ОШ „Иво Лола Рибар“, Бегаљица Душица Чекеревац Гроцка 15 2.
9 Исидора Секулић ОШ „Никола Тесла“, Винча Милка Скулић Гроцка 15 2.
10 Теодора Кошпенда ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица Јасмина Даничић Гроцка 14 2.
11 Анастасија Кангрга Микул ОШ „Свети Сава“, Врчин Сунчица Ђорђевић Гроцка 14 2.
12 Теодора Тркуља ОШ „Никола Тесла“, Винча Марија Марковић Гроцка 14 2.
13 Никола Станисављевић ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица Јулка Симовић Гроцка 13 3.
14 Миљана Симјоновић ОШ „Никола Тесла“, Винча Тања Арсић Гроцка 13 3.
15 Валентина Живановић ОШ „Никола Тесла“, Винча Катарина Ђокић Гроцка 13 3.
16 Јана Куљић ОШ „Алекса Шантић“, Калуђерица Јелена Милосављевић Гроцка 12 3.
17 Христина Стојковић ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица Јулка Симовић Гроцка 12 3.
18 Ана Станковић ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица Јулка Симовић Гроцка 12 3.
19 Ана Јанковић ОШ „Иво Лола Рибар“, Бегаљица Јасмина Срдановић Гроцка 12 3.
20 Теодора Савић ОШ „Алекса Шантић“, Калуђерица Душица Филиповић Гроцка 11  
21 Викторија Стојановић ОШ „Алекса Шантић“, Калуђерица Душица Филиповић Гроцка 11  
22 Тамара Јојић ОШ „Милоје Васић“, Калуђерица Јасмина Даничић Гроцка 11  
23 Ана Радаковић ОШ „Алекса Шантић“, Калуђерица Душица Филиповић Гроцка 11  
24 Андреа Петровић ОШ „Илија Гарашанин“, Гроцка Светлана Јакшић Гроцка 10  
25 Тања Милосављевић ОШ „Алекса Шантић“, Калуђерица Јелена Милосављевић Гроцка 9  
26 Сара Станковић ОШ „Никола Тесла“, Винча Катарина Ђокић Гроцка 9  
27 Немања Лаловић ОШ „Никола Тесла“, Винча Катарина Ђокић Гроцка 8  
28 Анастасија Ђурђевић ОШ „Мића Стојковић“, Умчари Мирјана Жујовић Николић Гроцка 6  

 

 

Print Friendly, PDF & Email