Школа по мери детета

 

Архиве

Општинско такмичење из математике
одржано је 4. марта 2012. године у ОШ „Алекса Шантић“ у Калуђерици.
Списак учесника и број освојених поена.

ТРЕЋИ РАЗРЕД
Назив школе Име и презиме ученика Разред Број поена
Свети Сава Реља Ковачевић 3/3 90
Милоје Васић Ђорђе Поповић 3/2 85
Алекса Шантић Наташа Станковић 3/1 70
Никола Тесла Невена Терзић 3/6 70
Илија Гарашанин Петар Сојкић 3/2 70
Никола Тесла Бранислав Стојановић 3/5 65
Никола Тесла Милош Комленић 3/2 60
Иво Лола Рибар Александра Илић 3/2 55
Милоје Васић Анђелка Јовановић 3/2 50
Никола Тесла Алекса Нинковић 3/4 50
Алекса Шантић Александар Гроздановић 3/4 45
Никола Тесла Милош Цвејић 3/6 45
Никола Тесла Марта Николић 3/9 45
Милоје Васић Албина Кучевић 3/1 40
Никола Тесла Милица Вујичић 3/6 40
Никола Тесла Петар Милуновић 3/1 40
Никола Тесла Влада Николић 3/1 40
Никола Тесла Игор Петровић 3/11 40
Иво Лола Рибар Александра Недељковић 3/1 40
Алекса Шантић Михајло Милосављевић 3/2 35
Алекса Шантић Андреј Мицић 3/2 35
Алекса Шантић Невена Георгијев 3/2 35
Никола Тесла Јован Ковачевић 3/10 35
Свети Сава Анђелија Вељковић 3/1 35
Мића Стојковић Андрија Милић 35
Мића Стојковић Милан Маторчевић 35
Никола Тесла Владимир Обрадовић 3/4 30
Никола Тесла Анђелија Николић 3/11 30
Никола Тесла Вељко Тодоровић 3/9 30
Никола Тесла Милош Мајкић 3/7 30
Никола Тесла Ивана Станковић 3/2 25
Илија Гарашанин Кристијан Вуксановић 3/1 25
Свети Сава Саша Вагић 3/4 25
Алекса Шантић Тијана Станковић 3/6 20
Алекса Шантић Богдан Михајловић 3/6 20
Милоје Васић Дино Ферати 3/1 20
Никола Тесла Страхиња Станојевић 3/1 20
Никола Тесла Катарина Аничић 3/10 20
Илија Гарашанин Лука Ињац 3/3 20
Никола Тесла Лазар Ристивојевић 3/1 15
Никола Тесла Урош Вукојичић 3/7 15
Никола Тесла Урош Шмигић 3/7 15
Илија Гарашанин Млађана Ристић 3/3 15
Мића Стојковић Вељко Живковић 15
Никола Тесла Данило Банковић 3/4 10
Никола Тесла Иван Кнежевић 3/9 10
Илија Гарашанин Леа Чолић 3/3 10
Илија Гарашанин Теодора Травица 3/2 10
Свети Сава Јован Јеремић 3/2 10
Милоје Васић Славко Шегрт 3/1 5
Милоје Васић Андријана Мрдак 3/3 5
Никола Тесла Урош Гашпаревић 3/1 5
Никола Тесла Матејић Анастасија 3/11 5
Никола Тесла Никола Кнежевић 3/10 5
Свети Сава Тихомир Ђорђевић 3/1 5
Мића Стојковић Никола Дулић 5
Мића Стојковић Никола Вељовић 5
Мића Стојковић Немања Петронијевић 5
Милоје Васић Милан Павловић 3/1 0
Никола Тесла Недељко Бјелопавић 3/1 0
ЧЕТВРТИ РАЗРЕД
Nазив школе Име и презиме ученика Разред Број поена
Никола Тесла Анастасија Петровић 4/5 100
Никола Тесла Милица Ристић 4/3 95
Никола Тесла Александар Милев 4/6 95
Милоје Васић Николина Митов 4/1 92
Мића Стојковић Јелена Милошевић 87
Алекса Шантић Софија Ђурђевић 4/6 85
Алекса Шантић Николина Барош 4/3 82
Никола Тесла Лазар Вукелић 4/1 82
Никола Тесла Марија Стојановић 4/4 80
Свети Сава Анастасија Кангрга Микулић 4/3 73
Никола Тесла Анастасија Васовић 4/2 72
Илија Гарашанин Вељко Вученовић 4/1 72
Иво Лола Рибар Милош Миленковић 72
Алекса Шантић Катарина Јокић 4/5 70
Милоје Васић Стефан Шегрт 4/1 70
Никола Тесла Марија Цвитковац 4/5 70
Мића Стојковић Никола Мрђан 67
Свети Сава Данило Петровић 4/2 65
Никола Тесла Јована Митић 4/8 63
Алекса Шантић Игор Тасић 4/2 62
Никола Тесла Бојан Терзић 4/5 62
Никола Тесла Петар Нићифоровић 4/5 62
Никола Тесла Душан Златановић 4/7 60
Никола Тесла Викторија Богдановић 4/7 55
Алекса Шантић Ана Радаковић 4/2 53
Никола Тесла Младен Петровић 4/5 53
Алекса Шантић Невена Цветиновић 4/5 52
Милоје Васић 4/3 48
Алекса Шантић Петар Панић 4/2 47
Илија Гарашанин Марко Даничић 4/3 47
Никола Тесла Јована Јачов 4/3 45
Илија Гарашанин Марко Вученовић 4/1 45
Никола Тесла Милица Радибратовић 4/8 43
Алекса Шантић Катарина Тешић 4/2 42
Никола Тесла Александра Продановић 4/4 42
Никола Тесла Јована Цупаћ 42
Мића Стојковић Урош Лукић 42
Никола Тесла Никола Ђорђевић 4/4 40
Никола Тесла Димитрије Куч 4/8 40
Илија Гарашанин Катарина Ђорђевић 4/1 40
Никола Тесла Нинко Жујовић 4/8 35
Свети Сава Михаило Вујић 4/4 35
Алекса Шантић Александра Недић 4/5 33
Свети Сава Јован Арсић 4/1 32
Никола Тесла Лука Младеновић 28
Иво Лола Рибар Николина Радојевић 25
Никола Тесла Тијана љубисављевић 4/8 23
Никола Тесла Немања Лалевић 4/11 22
Илија Гарашанин Матеја Пејчиновић 4/1 22
Никола Тесла Немања Смиљанић 20
Никола Тесла Теодора Секулић 20
Свети Сава Лука Радовановић 4/4 20
Свети Сава Теона Лазаревић 4/1 17
Никола Тесла Валентина Живановић 4/11 15
Никола Тесла Лука Вранић 4/8 15
Никола Тесла Марија Николић 15
Никола Тесла Неда Пауновић 15
Никола Тесла Сара Ристић 4/7 0
ПЕТИ РАЗРЕД
Назив школе Име и презиме ученика Разред Број поена
Алекса Шантић Марија Глигоров 5/7 100
Никола Тесла Тијана Ракоњац 5/2 100
Никола Тесла Теодора Јовановић 5/4 100
Никола Тесла Филип Воштић 5/3 95
Никола Тесла Бојан бабић 5/6 95
Алекса Шантић Никола Станковић 5/3 92
Никола Тесла Стефан Станков 5/5 91
Илија Гарашанин Ана Настасић 5/1 88
Милоје Васић Страхиња Николић 5/1 81
Свети Сава Јана Јакшић 5/2 81
Никола Тесла Милена Марковић 5/3 76
Свети Сава Лазар Премовић 5/3 75
Свети Сава Ђорђе Стојиљковић 5/2 72
Алекса Шантић Лазар Петковић 5/2 69
Никола Тесла Дарко Илић 5/6 68
Милоје Васић Филип Мрдак 5/1 66
Милоје Васић Никола Маринковић 5/1 65
Никола Тесла Марко Кнежевић 5/4 61
Никола Тесла Бојана Стошић 5/8 60
Алекса Шантић Булатовић Тамара 5/4 57
Илија Гарашанин Ксенија Комазец 5/3 56
Илија Гарашанин Даница Јованчевић 5/2 52
Алекса Шантић Кристина Зимоњић 5/6 49
Свети Сава Живојин Вељовић 5/3 48
Никола Тесла Анастасија Стојановић 5/2 46
Иво Лола Рибар Иван Велимировић 46
Мића Стојковић Никола Теофиловић 44
Мића Стојковић Теодора Паволић 43
Никола Тесла Андријана Јакшић 5/9 40
Никола Тесла Анђела Живковић 5/8 39
Милоје Васић Анђела Стојановић 5/1 35
Илија Гарашанин Зорана Максимовић 5/1 35
Алекса Шантић Душан Срдић 5/5 34
Алекса Шантић Ивковић Никола 5/2 33
Никола Тесла Василија Рнић 5/10 32
Никола Тесла Немања Николић 5/10 31
Мића Стојковић Теодора Николић 31
Никола Тесла Кристина Романовић 5/6 30
Никола Тесла Мина Симоновић 5/4 29
Никола Тесла Теодора Благојевић 5/10 27
Никола Тесла Марија Дуганџија 5/9 26
Иво Лола Рибар Никола Јовановић 24
Иво Лола Рибар Јована Стојановић 23
Алекса Шантић Теодора Бабић 5/6 19
Никола Тесла Ана Најкић 5/6 11
Илија Гарашанин Нађа Радосављевић 5/3 10
Никола Тесла Катарина Стефановић 5/6 8
Никола Тесла Анђела Стефановић 5/4 5
Никола Тесла Душица Шпоња 5/10 5
Мића Стојковић Бранислав Вукотић 5
ШЕСТИ РАЗРЕД
Назив школе Име и презиме ученика Разред Број поена
Иво Лола Рибар Никола Миражић 88
Милоје Васић Никола Цветановић 6/3 86
Алекса Шантић Ђорђе Стаменковић 6/2 73
Мића Стојковић Александра Ристић 72
Никола Тесла Стефан Васковић 6/5 65
Илија Гарашанин Аница Топаловић 6/3 65
Никола Тесла Ђорђе Јевтовић 6/5 64
Никола Тесла Јелена Вељковић 6/4 60
Илија Гарашанин Данка Вученовић 6/3 60
Илија Гарашанин Анђела Матић 6/4 45
Илија Гарашанин Дајана Гвозден 6/1 45
Алекса Шантић Никола Крстић 6/3 33
Илија Гарашанин Татјана Станковић 6/3 29
Милоје Васић Стефан Петров 6/1 27
Иво Лола Рибар Павле Велимировић 27
Никола Тесла Јелена Чанковић 6/8 22
Милоје Васић Дијана Јовановић 6/2 20
Никола Тесла Јован Јачов 6/3 20
Никола Тесла Иван Шмигић 6/7 20
Никола Тесла Данијела Срећковић 6/2 20
Свети Сава Александар Кангрга Микулић 6/1 20
Илија Гарашанин Никола Потулић 6/4 17
Никола Тесла Ивана Славов 6/9 8
Мића Стојковић Милош Маторчевић 8
Алекса Шантић Дејана Ивковић 6/4 7
Свети Сава Радош Богдановић 6/3 5
Алекса Шантић Марија Стојановић 6/4 4
Алекса Шантић Милош Алексић 6/5 0
СЕДМИ РАЗРЕД
Назив школе Име и презиме ученика Разред Број поена
Илија Гарашанин Стефан Ђорђевић 7/2 90
Илија Гарашанин Ђотђе Николић 7/2 80
Никола Тесла Милија Голубовић 7/6 75
Никола Тесла Јелена Јовановић 7/1 50
Никола Тесла Ирена Илиевски 7/4 41
Никола Тесла Игор Јовановић 7/6 37
Никола Тесла Јелена Цвјетић 7/6 36
Свети Сава Стефан Кангрга Микулић 7/1 32
Никола Тесла Лидија Димитријевић 7/4 31
Алекса Шантић Катарина Мишовић 7/3 30
Мића Стојковић Никола Милошевић 30
Никола Тесла Анђела Мрдак 7/6 26
Свети Сава Кристина Јанковић 7/3 22
Алекса Шантић Илија Јовановић 7/3 21
Никола Тесла Ивана Петковић 7/4 21
Никола Тесла Страхиња Дучић 7/6 20
Свети Сава Мираш Масловарић 7/2 16
Никола Тесла Тања Пешић 7/8 11
Илија Гарашанин Јован Вученовић 7/2 11
Илија Гарашанин Милица Богдановић 7/1 11
Милоје Васић Кристина Вељковић 7/2 5
Милоје Васић Татјана Ђорђевић 7/1 0
Илија Гарашанин Александар Петровић 7/3
ОСМИ РАЗРЕД
Назив школе Име и презиме ученика Разред Број поена
Свети Сава Никола Тасић 8/1 70
Илија Гарашанин Михаило Веселиновић 8/1 60
Алекса Шантић Силвестер Форго 8/3 55
Алекса Шантић Ања Капикул 8/3 55
Милоје Васић Никола Тепић 8/2 55
Милоје Васић Сенад Куртиши 8/2 55
Милоје Васић Стефан Богатиновски 8/3 45
Никола Тесла Милица Перишић 8/4 35
Илија Гарашанин Теодора Станојевић 8/2 35
Иво Лола Рибар Невена Томић 33
Алекса Шантић Лука Рангелов 8/6 25
Никола Тесла Александра Илић 8/2 20
Никола Тесла Александар Ивановић 8/5 20
Илија Гарашанин Ана Дамњановић 8/1 20
Илија Гарашанин Милица Потулић 8/5 5
Print Friendly, PDF & Email