Школа по мери детета

 

Архиве

Такмичење одржано 26. фебруара 2012. године у ОШ „Свети Сава“ у Врчину.

6 РАЗРЕД

Име и презиме Основна школа Број бодова
1. Никола Цветановић ОШ „Милоје Васић“ 92
2. Иван Ратковић ОШ „Никола Тесла“ 70
3. Никола Срдић ОШ „Никола Тесла“ 69
4. Радош Богдановић ОШ „Свети Сава“ 66
5. Стеван Петровић ОШ „Милоје Васић“ 65
6. Стефан Митровић ОШ „Никола Тесла“ 65
7. Никола Потулић ОШ „Илија Гарашанин“ 48
8. Ђорђе Јевтовић ОШ „Никола Тесла“ 46
9. Катарина Котлаја ОШ „Никола Тесла“ 41
10. Марко Митрашиновић ОШ „Никола Тесла“ 41
11. Филип Тошић ОШ „Милоје Васић“ 40
12. Анђелија Перић ОШ „Свети Сава“ 39
13. Катарина Лазаревић ОШ „Мића Стојковић“ 39
14. Никола Андрејић ОШ „Илија Гарашанин“ 38
15. Марко Стојановић ОШ „Никола Тесла“ 37
16. Анђела Станојевић ОШ „Илија Гарашанин“ 36
17. Михајло Продановић ОШ „Никола Тесла“ 36
18. Ивана Видаковић ОШ „Илија Гарашанин“ 35
19. Никола Крстић ОШ „Алекса Шантић“ 35
20. Марија Стојановић ОШ „Алекса Шантић“ 34
21. Катарина Пајевић ОШ „Милоје Васић“ 34
22. Јелена Вељковић ОШ „Никола Тесла“ 34
23. Доротеја Станојевић ОШ „Илија Гарашанин“ 32
24. Данило Денчић ОШ „Милоје Васић“ 32
25. Александар Микулић ОШ „Свети Сава“ 28
26. Татјана Јашић ОШ „Свети Сава“ 27
27. Живота Југовић ОШ „Милоје Васић“ 27
28. Никола Косијер ОШ „Никола Тесла“ 27
29. Катарина Бековић ОШ „Никола Тесла“ 25
30. Тамара Максимовић ОШ „Алекса Шантић“ 24
31. Тодор Цветановић ОШ „Алекса Шантић“ 22
32. Дејана Ивковић ОШ „Алекса Шантић“ 22
33. Михајло Лазаревић ОШ „Мића Стојковић“ 22
34. Стефан Ђорић ОШ „Свети Сава“ 18
35. Филип Тодоровић ОШ „Никола Тесла“ 18
36. Милица Миленковић ОШ „Алекса Шантић“ 16
37. Радмила Ранковић ОШ „Мића Стојковић“ 14
38. Данијела Срећковић ОШ „Никола Тесла“ 14

7 РАЗРЕД

Име и презиме Основна школа Број бодова
1. Стефан Ђорђевић ОШ „Илија Гарашанин“ 100
2. Јован Вученовић ОШ „Илија Гарашанин“ 88
3. Богдан Момчиловић ОШ „Милоје Васић“ 66
4. Светозар Мемаровић ОШ „Никола Тесла“ 55
5. Кристина Јанковић ОШ „Свети Сава“ 50
6. Анђелка Стојиљковић ОШ „Свети Сава“ 40
7. Петар Ристић ОШ „Милоје Васић“ 38
8. Ивана И. Теофиловић ОШ „Свети Сава“ 33
9. Милија Голубовић ОШ „Никола Тесла“ 33
10. Миодраг Ристовић ОШ „Милоје Васић“ 30
11. Никола Мрђан ОШ „Мића Стојковић“ 28
12. Јелена Јовановић ОШ „Никола Тесла“ 27
13. Татјана Ђорђевић ОШ „Милоје Васић“ 22
14. Марко Стаменковић ОШ „Никола Тесла“ 22

8 РАЗРЕД

Име и презиме Основна Школа Број бодова
1. Никола Тасић ОШ „Свети Сава“ 80
2. Никола Тепић ОШ „Милоје Васић“ 75
3. Петар Динић ОШ „Илија Гарашанин“ 55
4. Стефан Богатиноски ОШ „Милоје Васић“ 40
5. Сенад Куртиши ОШ „Милоје Васић“ 39
6. Доротеја Митровић ОШ „Алекса Шантић“ 38
7. Тамара Јеремић ОШ „Свети Сава“ 30
8. Миљана Филић ОШ „Алекса Шантић“ 30
9. Биљана Анђелковић ОШ „Милоје Васић“ 30
10. Александра Жиган ОШ „Никола Тесла“ 24
Print Friendly, PDF & Email