Школа по мери детета

 

Архиве

 

Школска 2016/17. година

 

 

Републичка такмичења

Област пласман Ученик

Музичка култура

Оркестар III место 

Исидора Ђорђевић 6-4 (хармоника),
Огњен Дамњановић 5-1 (хармоника),
Мила Ђорђевић 5-2 (хармоника), 
Михајло Миланов 5-1 (хармоника),
Невена Симовић 6-1 (клавир),
Филип Инић 7-4 (хармоника),
Сергеј Митровић 5-3 (хармоника),
Дамњан Шошић 5-2 (хармоника),
Јован Анђелковић 4-2 (хармоника),

 
     

 

 

Градска такмичења

Област пласман Ученик

Музичка култура

 Оркестар  I место    Исидора Ђорђевић 6-4 (хармоника),
Огњен Дамњановић 5-1 (хармоника),
Мила Ђорђевић 5-2 (хармоника), 
Михајло Миланов 5-1 (хармоника),
Невена Симовић 6-1 (клавир),
Филип Инић 7-4 (хармоника),
Сергеј Митровић 5-3 (хармоника),
Дамњан Шошић 5-2 (хармоника),
Јован Анђелковић 4-2 (хармоника),
     
 
     

 

 

 

Општинска такмичења

Област пласман  Ученик

 

Српски језик 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Енглески језик

     

 

Руски језик

   VIII разред  III награда  Албина Кучевић VIII-1

 

Математика

 V разред  III награда  Михајло Миланов
  VI разред   III награда  Бојан Ђорђевић
  VII разред   III награда  Александра Станојевић
  VIII разред    III награда  Теодора Тошић

 

Географија

     
     
     

 

Историја

VIII разред III награда Маја Костић
   

Биологија

 VI разред  I награда Алиса  Кучевић          
 V разред  II награда Михаило Љубеновић
 V разред  II награда Михајло Миланов        
 VI разред  II награда Лазар Крстев
 VI разред  II награда Бојан  Ђорђевић          
VII разред  II награда Aлександра Станојевић
VII разред  II награда Предраг Славковић
VIII разред  II награда Андријана Мрдак    
 V разред  III награда Сабрина Кучевић         
 V разред  III награда Милош Митровић        
 VI разред  III награда Петар Ђорић
 VII разред III награда Кристина Васић

 

Физика

VIII разред I награда Сара Гојковић
 VIII разред I награда Ђорђе Поповић
 VIII разред II награда Милица Никодијевић
 VII разред II награда Миломир Илић
 VI разред II награда Лазар Крстев
 VIII разред III награда Петар Савић
 VII разред I награда Никола Стоилковић, 
 VII разред I награда Предраг Славковић 
 VII разред I награда Марио Делић
 VI разред похвала Андрија Јовановић 
 VI разред   Ђурђина Милентијевић

 

Хемија

 VII разред III награда  Кристина Васић 7-2

 

Техничко и информатичко образовање

     
     
     
     

 

Музичка култура

 Оркестар  1. место Исидора Ђорђевић 6-4 (хармоника),
Огњен Дамњановић 5-1 (хармоника),
Мила Ђорђевић 5-2 (хармоника), 
Михајло Миланов 5-1 (хармоника),
Невена Симовић 6-1 (клавир),
Филип Инић 7-4 (хармоника),
Сергеј Митровић 5-3 (хармоника),
Дамњан Шошић 5-2 (хармоника),
Јован Анђелковић 4-2 (хармоника),

 

Ликовна култура

„Мали Пјер“
млађи разреди
 3.место Маша Грујић
 „Мали Пјер“
старији разреди
1. место  Вељко Анђеловић
 „Мали Пјер“
старији разреди
2. место   Николина Гвозденовић
 „Мали Пјер“
старији разреди
2. место   Алекса Динов

 

Физичко васпитање

Одбојка   I место девојчице V-VI разред 
Одбојка    I место дечаци VII-VIII разред 
Одбојка    II место  дечаци V-VI разред
      

 

Школска 2015/16. година

Републичка такмичења

Област пласман Ученик

 

Руски језик

VIII разред 3. место Теодора Кошпенда VIII-3

 

Музичка култура

Оркестар 2. место Милица Романовић 8-3 (клавир),
Ђорђе Ђуран 8-2 ( гитара),
Божидар Јовановић 8-1 ( хармоника),  
Филип Инић 6-4 ( хармоника),
Исидора Ђорђевић 5-4 ( хармоника),
Невена Симовић 5-1 ( клавир),
Лазар Павловић 5-1 ( гитара),
Лазар Крстев 5-2 ( удараљке),
Тамара Искић 5-2 ( удараљке),
Огњен Дамњановић 4-1 ( хармоника),
Михајло Миланов 4-1 ( хармоника)

 

 

Градска такмичења

Област пласман Ученик

 

Руски језик  

 VIII разред  2. место  Николина Митев VIII-1
 VIII разред  2. место  Теодора Кошпенда VIII-3

 

Музичка култура

Оркестар 1. место Милица Романовић 8-3 (клавир),
Ђорђе Ђуран 8-2 ( гитара),
Божидар Јовановић 8-1 ( хармоника),  
Филип Инић 6-4 ( хармоника),
Исидора Ђорђевић 5-4 ( хармоника),
Невена Симовић 5-1 ( клавир),
Лазар Павловић 5-1 ( гитара),
Лазар Крстев 5-2 ( удараљке),
Тамара Искић 5-2 ( удараљке),
Огњен Дамњановић 4-1 ( хармоника),
Михајло Миланов 4-1 ( хармоника)

 

 

Општинска такмичења

Област пласман  Ученик

 

Српски језик 

V разред   2. место  Бојан Ђорђевић
V разред   3. место  Милица Јаковљевић
VI разред   2. место  Александра Станојевић
VI разред   3. место  Кристина Васић
VII разред  1. место  Теодора Тошић
VII разред  1. место  Милица Гачевић
VII разред  3. место  Милица Никодијевић
VIII разред  2. место  Ђорђе Ђуран 
VIII разред  2. место  Теодора Кошпенда
VIII разред  3. место  Никола Станисављевић
VIII разред  3. место   Христина Стојковић
VIII разред   3. место  Ана Станковић

 

Енглески језик

VIII разред 3. место Лазар Ристовић VIII-2

 

Руски језик

VIII разред 2. место Николина Митев VIII-1
VIII разред 3. место Теодора Кошпенда VIII-3

 

Математика

III разред 2. место Вељко Стевић III-3
IV разред  1. место Михајло Миланов IV-1
IV разред  2. место  Михаило Љубеновић IV-2
IV разред  3. место  Сабрина Кучевић IV-2
V разред  1. место  Лазар Крстев V-2
VI разред   3. место   Никола Стоилковић VI-2
VII разред    1. место  Теодора Тошић VII-4
VII разред     2. место   Сара Гојковић VII-1
VIII разред   1. место   Николина Митов VIII-1
VIII разред   3. место    Ђорђе Ђуран VIII-2

 

Географија

VII разред 3. место  Милица Никодијевић 7-1
VIII разред 3. место Ђорђе Ђуран
VIII разред 3. место Ђорђе Бањац
VIII разред 3. место Никола Станисављевић 8-2

 

Физика

VIII разред 1. место  Стефан Шегрт 8-1
 VI разред  2. место  Предраг Славковић 6-1
 VII разред  2. место  Ђорђе Поповић 7-2
 VI разред  3. место  Миломир Илић 6-2
 VI разред  3. место  Лука Гојковић 6-1
 VI разред  3. место  Марко Делић 6-1
 VII разред  3. место  Сара Гојковић 7-1
 VII разред  3. место  Николија Николић 7-4
 VIII разред  3. место Урош Јовановић 8-1

 

Хемија

VII разред 2. место  Ана Анђелковић 7-1
 VII разред  2. место  Сара Гојковић 7-1
 VII разред  3. место  Теодора Топић 7-4
 VII разред 3. место   Ђорђе Поповић 7-2

 

Техничко и информатичко образовање

Папирно моделарство 2. место Теодора Лукић 5-2
Папирно моделарство 3. место Стефан Радош 6-1
Ваздухопловно моделарство 2. место Бојана Станковић 5-1
Ракетно моделарство 3. место Предраг Славковић 6-1

 

Музичка култура

Оркестар
„ДЕМУС 2“
 1. место  Милица Романовић 8-3 (клавир),
Ђорђе Ђуран 8-2 ( гитара),
Божидар Јовановић 8-1 ( хармоника),  
Филип Инић 6-4 ( хармоника),
Исидора Ђорђевић 5-4 ( хармоника),
Невена Симовић 5-1 ( клавир),
Лазар Павловић 5-1 ( гитара),
Лазар Крстев 5-2 ( удараљке),
Тамара Искић 5-2 ( удараљке),
Огњен Дамњановић 4-1 ( хармоника),
Михајло Миланов 4-1 ( хармоника)

 

Физичко васпитање

Кошарка
дечаци V и VI разред
1. место Славен Вучељић 6-4,
Богдан Кучевић 6-4,
Марко Сашић 6-3,
Мухамед Милаими 6-1
Вељко Иванов 6-2
Стефан Стоијилковић 6-2
Миломир Илић 6-2
Вукашин Ђорић 6-2
Никола Свилар 6-3
Кошарка 
дечаци VII и VIII разред
 4. место Ђорђе Бањац 8-2
Иван Топаловић 8-2
Стефан Шегрт 8-1
Стефан Деспотовић 8-1
Александар Павловић 8-3
Милан Павловић 7-1
Миломир Миладиновић 8-2
Лазар Бојанић 8-1
Славко Шегрт 7-1
Урош Стевић 8-1
Дино Ферати 7-1
Михајло Станић 8-3
Кошарка 
девојчице V и VI разред
 2. место Кристина Томић 5-1
Анђелина Станковић 5-3
Ивана Пантелић 5-3
Невена Лазић 6-1
Нађа Базаревић 6-2
Кристина Ристић  6-1
Зорана Јовановић 6-1
Данијела Поповић 6-1
Драгана Деспотовић 6-2
Марина Јеремић 5-1
Кошарка 
девојчице VII и VIII разред
  2. место Јована Булатовић 8-2
Ирена Исати 7-4
Миљана Цокић 7-3
Александра Петковић 7-3
Јована Тишма 7-3
Тина Динчић 7-4
Магдалена Вучељић 8-2
Милица Дедовић 8-2
Тијана Марјановић 8-2
Миљана Цветановић 7-2

 

Школска 2014/15. година

Републичка такмичења

 Област пласман Ученик

Музичка култура
Оркестар

 1. место Софија Дамљановић, 
Тијана Маријановић,
Магдалена Вучевић,
Мухамед Милаими, 
Божидар Јовановић, 
Лазар Павловић, 
Страхиња Симијоновић, 
Лука Бојовић,> 
Исидора Ђорђевић,
Давид Маринковић,
Ксенија Јаковљевић,
Тијана Свилар

 

Међуокружно такмичење

Област пласман Ученик

 Физичко васпитање

Одбојка – дечаци 3. место Миломир Миладиновић 7-2,
Ненад Станковић 6-2,
Лука Петровић 8-1,
Александар Јанковић 8-1,
Алекса Стојановић 7-2,
Жарко Гуњајевић 7-2,
Иван Толић 7-2,
Урош Стевић 7-1,
Божидар Јовановић 7-1,
Лазар Бојанић 7-1,
Радован Брајковић 6-4,
Филип Мрдак 8-1,
Борис Михајлов 7-1

 

 

Градска такмичења

Област пласман Ученик
 Физичко васпитање
Одбојка – дечаци 2. место Миломир Миладиновић 7-2,
Ненад Станковић 6-2,
Лука Петровић 8-1,
Александар Јанковић 8-1,
Алекса Стојановић 7-2,
Жарко Гуњајевић 7-2,
Иван Толић 7-2,
Урош Стевић 7-1,
Божидар Јовановић 7-1,
Лазар Бојанић 7-1,
Радован Брајковић 6-4,
Филип Мрдак 8-1,
Борис Михајлов 7-1

Музичка култура

 
Оркестар
 1. место Софија Дамљановић,
  Тијана Маријановић,
 Магдалена Вучевић, 
Мухамед Милаими, 
Божидар Јовановић, 
Лазар Павловић,
  Страхиња Симијоновић,
  Лука Бојовић,
Исидора Ђорђевић,
Давид Маринковић
Ксенија Јаковљевић,
Тијана Свилар

Градско такмичење хорова –фестивал руске песме

 3. место  

 

Општинска такмичења

Област пласман  Ученик

 

Српски језик  

 V разред  2. место  Кристина Васић V-2
 V разред   3. место   Никола Свилар  V-3
 VIII разред    1. место   Страхиња Николић VIII-1
 VIII разред    2. место   Вук Амиџић VIII-3
 VIII разред    2. место   Анђела Стојановић VIII-1 

 

Математика

 III разред  1. место  Сабрина Кучевић  III-2
 III разред   2. место  Михајло Миланов  III-1
 III разред  3. место  Вељко Бихеловић  III-3
 IV разред  1. место  Лазар Крстев IV-2
 IV разред   2. место  Теодора Вишњић IV-3
 IV разред  3. место  Петар Ђорић IV-3
 V разред  2. место  Лука Гојковић V-1
 V разред   3. место   Никола Стоилковић V-2
 VI разред    3. место   Славко Шегрт VI-1
 VI разред   3. место   Теодора Тошић VI-4
 VII разред   2. место  Стефан Шегрт VII-1
 VII разред   2. место  Урош Јовановић VII-1
 VII разред   3. место  Николина Митов VII-1
 VIII разред  2. место  Јана Митровић VIII-1
 VIII разред  2. место  Никола Маринковић VIII-3

 

Хемија  

 VII разред  3. место (77,5)  Никола Митев
 VII разред  3. место (71,5)  Урош Јовановић
 VII разред ———– (67,5)  Никола Станисављевић
 VII разред ———– (66,5)  Милица Романовић
 VIII разред  3. место (74)  Страхиња Николић
 VIII разред  3. место (71)  Анђела Стојановић
 VIII разред ———– (67)  Јана Митровић

 

Шах

 екипно дечаци 3. место Душан Величковић III-1,
Марко Шишкоски VII3,
Огњен Стешевић VII-3
 Павле Опачић VI-4
 екипно девојчице 3. место Јелена Величковић VI-3,
Марија Шишкоски VII-3
и Марија Стешевић VI-2.
 VII и  VIII разред  1. место  Марко Шишкоски VII-3
 VII и  VIII разред   1. место  Марија Шишкоски VII-3.  
Огњен Стешевић VII-3
 VII и  VIII разред   2. место   Огњен Стешевић VII-3
 III и  IV разред   2. место  Душан Величковић III-1
 V и  VI разред   3. место  Јелена Величковић VI-3 

 

Музичка култура  

Оркестар  1. место Софија Дамљановић, 
Тијана Маријановић,
Магдалена Вучевић, 
Мухамед Милаими, 
Божидар Јовановић, 
Лазар Павловић, 
Страхиња Симијоновић, 
Лука Бојовић,
Исидора Ђорђевић,
Давид Маринковић
Ксенија Јаковљевић,
Тијана Свилар

 

Биологија   

 V разред   2. место  Предраг Славковић 
 V разред   2. место  Теодора Вукашиновић 
 VI разред   2. место  Андријана Мрдак 
 VI разред    3. место  Анђелка Јовановић 
 VI разред    3. место  Вукашин Јовановић 
 VII разред    3. место  Никола Станисављевић 
 VII разред     3. место  Христина Стојковић 
 VIII разред     2. место   Филип Мрдак 
 VIII разред      2. место   Филип Симоновић 

 Физичко васпитање

Одбојка – дечаци 1. место

Миломир Миладиновић 7-2,
Ненад Станковић 6-2,
Лука Петровић 8-1,
Александар Јанковић 8-1,
Алекса Стојановић 7-2,
Жарко Гуњајевић 7-2,
Иван Толић 7-2,
Урош Стевић 7-1,
Божидар Јовановић 7-1,
Лазар Бојанић 7-1,
Радован Брајковић 6-4,
Филип Мрдак 8-1,
Борис Михајлов 7-1

Школска 2013/14. година
Републичка такмичења
Ниво такмичења пласман Ученик
Музичка култура 3. место

 Мали инструментални састав мешовити

Марко Бојовић, 
Лука Бојовић,
Никола Јанковић,
Страхиња Симијоновић,
Исидора Ђорђевић,
Лазар Павловић

 

Градска такмичења
Ниво такмичења пласман Ученик
Физичко васпитање
 одбојка  2. место  дечаци, 5.-8. разред
Музичка култура
МИС 1. место

Мали инструментални састав мешовити

Марко Бојовић, 
Лука Бојовић,
Никола Јанковић,
Страхиња Симијоновић,
Исидора Ђорђевић,
Лазар Павловић

 

Општинска такмичења
Ниво такмичења  пласман  Ученик
Општинско такмичењеиз српског језика
5. разред 2. место Сара Гојковић 5/1
7. разред 3. место Страхиња Николић 7/1
Општинско такмичење из математике 
3. разред 2. место Лазар Крстев 3/2
4. разред 3. место Предраг Славковић 4/1
4. разред 3. место Лука Гојковић 4/1
5. разред 1. место Теодора Тошић 5/4
6. разред 1. место Николина Митов 6/1
6. разред 2. место Стефан Шегрт 6/1
6. разред 3. место Урош Јовановић 6/1
Општинско такмичење из физике
7. разред 3. место Никола Маринковић 7/3
Општинско такмичење из биологије 
5. разред 2. место Теодора Тошић 5/4
5. разред 2. место Анђелка Јовановић 5/2
5. разред 3. место Вукашин Јовановић 5/2
5. разред 3. место Дино Дедић 5/3
5. разред 3. место Милица Гарчевић 5/4
7. разред 3. место Филип Мрдак 7/1
7. разред 3. место Јана Митроовић 7/1
7. разред 3. место Вук Амиџић 7/1
7. разред 3. место Филип Симоновић 7/2
8. разред 3. место Јаков Сербиану 8/3
8. разред 3. место Злата Лукић 8/2
Општинско такмичење хемије
7. разред 1. место Анђела Стојановић 7/1
7. разред 2. место Никола Брајковић 7/2
7. разред 2. место Ања Јовановић 7/3
7. разред 2. место Филип Симоновић 7/2
7. разред 3. место Јана Митровић 7/1
Општинско такмичење из руског језика
8. разред  3. место Јаков Сербиану 8/3
Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања
Архитектура и грађевнинарство 1. место Тамара Радојевић 6/1
Бродомоделарство 1. место  Алекса Мојсов 8/2
Енергетика 1. место  Дијана Јовановић 8/2
Музичка култура
„ДЕМУС“ 1. место Мали инструментални састав
Ликовна култура
Дечја карикатура
„Мали Пјер“
1. место Ива Миленковић 4/3
1. место Вељко Живковић 2/1
3. место Михајло Љубеновић 2/4
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
Кошарка
2. место девојчице, 5.-8. разред
Кошарка 3. место дечаци, 5.-8. разред
Одбојка 3. место девојчице, 5.-8. разред
Одбојка 1. место дечаци, 5.-8. разред
Мали фудбал 1. место девојчице, 5.-8. разред

Школска 2012/13. година
Градска такмичења
Ниво такмичења пласман Ученик
Градско такмичење из техничког и информатичког образовања
бродомоделарство 1. место Алекса Мојсов
Музичка култура
интерпретација 4. место Јелена Василев

 

Општинска такмичења
Ниво такмичења  пласман  Ученик
Општинско такмичењеиз српског језика
5. разред 1. место Ђорђе Ђуран 5/2
5. разред 3. место Николина Митов 5/1
5. разред 3. место Христина Стојковић 5/2
6. разред 1. место Страхиња Николић 6/1
6. разред 3. место Филип Мрдак 6/1
8. разред 1. место Марија Лазаревић 8/1
8. разред 1. место Јован Антић 8/1
8. разред 3. место Богдан Момчиловић 8/1
Општинско такмичење из математике 
3. разред 2. место Лука Гојковић 3/1
3. разред 3. место Предраг Славковић 3/1
4. разред 3. место Сара Гојковић 4/1
4. разред 3. место Младен Пауновић 4/2
5. разред 1. место ђорђе Ђуран 5/2
5. разред 1. место Урош Јовановић 5/1
6. разред 3. место Филип Мрдак 6/1
8. разред 3. место Јован Антић 8/1
Општинско такмичење из физике
6. разред 3. место Никола Маринковић 6/3
7. разред похвала Ана Мирчевски 7/1
8. разред 1. место Јован Антић 8/1
8. разред 1. место Богдан Момчиловић 8/1
Општинско такмичење из биологије 
5. разред 2. место Милан Седлар 5/3
5. разред 3. место Стефан Шегрт 5/
5. разред 3. место Ана Дугонић 5/1
6. разред 2. место Филип Мрдак 6/1
6. разред 2. место Михајло Алексић 6/3
6. разред 3. место Вук Амиџић 6/3
6. разред 3. место Никола Брајковић 6/2
7. разред 3. место Јаков Себиану 7/3
8. разред 3. место Кристина Вељковић 8/2
8. разред 3. место Миодраг Ристовић 8/2
8. разред 3. место Бојана Ничковић 8/3
Општинско такмичење хемије
8. разред 2. место Богдан Момчиловић 8/1
8. разред 3. место Александра Петровић 8/2
8. разред 3. место Бојана Ничковић 8/3
Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања
бродомоделарство  3. место Алекса Мојсов
Музичка култура
„Демус“ 1. место Јелена Василев
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
штафета 4х100м
-девојчице 5.-6. разред
1. место Тијана Искреновић, Ања Јовановић, Миа Хасић, Ирена Дерикоњић
штафета 4х100м -дечаци 7.-8. разред 1. место Богдан Момчиловић, Давид Васић, Елвис Елизоти, Александар Драганић
скок у даљ
-девојчице 5.-6. разред
1. место Ања Јовановић
скок у даљ
-дечаци  7.-8. разред
2. место Богдан Момчиловић
300м -дечаци  7.-8. разред 2. место Давид Васић
300м -дечаци  5.-6. разред 2. место Александар Јанковић
300м -девојчице 5.-6. разред 2. место Тијана Искреновић
 скок у даљ
-девојчице 7.- 8. разред
3. место Бојана Ничковић
Кошарка
1. место девојчице, 7.-8. разред
Кошарка 1. место дечаци, 7.-8. разред
Одбојка 2. место девојчице, 7.-8. разред
Одбојка 2. место дечаци, 7.-8. разред
Мали фудбал 2. место девојчице, 7.-8. разред
Мали фудбал 3. место дечаци, 7.-8. разред

Школска 2011/12. година
Републичко такмичење из физике
Ниво такмичења  пласман  Ученик
6. разред 2. место Никола Цветановић 6/3

 

Градска такмичења
Ниво такмичења пласман Ученик
Градско такмичење из математике
4. разред 2. место Николина Митов 4/1
5. разред 3. место Страхиња Николић 5/1
Градско такмичење из хемије
7. разред 1. место Богдан Момчиловић 7/1
Градско такмичење из српског језика:
8. разред 2. место Биљана Анђелковић 8/1
Градско такмичење из физике
6. разред 2. место Никола Цветановић 6/3

 

Општинска такмичења
Ниво такмичења  пласман  Ученик
Општинско такмичење из биологије:  
5. разред 2. место: Филип Мрдак  5/1
7. разред 2. место : Петар Ристић   7/2
8. разред 2. место: Никола П. Ђорђевић 8/2
Општинско такмичење из хемије:  
7. разред 1.место Богдан Момчиловић 7/1
7. разред 2.место Анђела Марковић 7/1
7. разред 3.место Тијана Савић 7/3 ,
7. разред 3.место Александар Василев 7/3
Општинско такмичење из физике
6. разред  1. место Никола Цветановић 6/3
6. разред  3. место Стеван Петровић 6/1
7. разред  3. место Богдан Момчиловић 7/1
8. разред  2. место  Никола Тепић 8/2
Општинско такмичење из енглеског језика 
8. разред 3. место Никола Н. Ђорђевић 8/2
Општинско такмичење из српског језика
5. разред 2. место Страхиња Николић 5/1
6. разред 2. место Злата Лукић 6/2
6. разред 2. место Никола Цветановић 6/3
6. разред 3. место Катарина Пајевић 6/1
6. разред 3. место Тамара Анђелковић 6/2
7. разред 2. место Јован Антић 7/1
8. разред 1. место Биљана Анђелковић 8/1
Општинско такмичење из математике  
3. разред 2. место Ђорђе Поповић       3/2
4. разред 1. место Николина Митов    4/1
4. разред 3. место Стефан Шегрт     4/1
5. разред 2. место Страхиња Николић 5/1
6. разред 2. место Никола Цветановић 6/3
Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања
Електротехника 1. место  Милица Дамњановић 7/2
Бродомоделарство 3. место  Алекса Мојсић 6/2
Архитектура 3. место  Јелена Станојевић 5/2
Школска 2010/11. година
Републичко такмичење
Ниво такмичења пласман Ученик  
Републичко такмичење из физике
 7. разред 3. место  Никола Тепић 7/2 Душица Ивановић
Републичко такмичење из техничког и информатичког образовања
Бродомоделарство 14. место   Александар Златковић 8/1 Драгослава Петровић

 

Градска такмичења
Ниво такмичења пласман Ученик  
Градско такмичење из српског језика
6. разред 1. место Јован Антић 6/1 Мирослав Бундало
Градско такмичење из физике
7. разред похвала Никола Тепић 7/2 Душица Ивановић
   Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања
 Бродомоделарство 3. место  Александар Златковић 8/1 Драгослава Петровић
Градско такмичење у одбојци
дечаци 4. место Урош Милић 8/2, Немања Максимовић 8/3, Лука Марковић 8/2, Владан Гојгић 8/2, Марко Рашић 8/2, Стефан Говедарица 8/2, Филип Чемерикић 8/2 Душко Бојанов

 

Општинска такмичења
Ниво такмичења  пласман  Ученик  Наставник
Општинско такмичењеиз српског језика
5. разред 3. место Никола Цветановић 5/3 Јасмина Даничић
5. разред 3. место Катарина Пајевић 5/1 Јасмина Даничић
5. разред 3. место Тамара Анђелковић 5/2 Јулка Симовић
6. разред 3. место Богдан Момчиловић 6/1 Мирослав Бундало
6. разред 3. место Јован Антић 6/1  Мирослав Бундало
7. разред 3. место Биљана Анђелковић 7/1  Јулка Симовић
7. разред 3. место Никола Н. Ђорђевић 7/2  Јулка Симовић
8. разред 3. место Нина Седлар 8/2  Јулка Симовић
Општинско такмичење из математике 
3. разред 2. место Николина Митов 3/1  Тања Бојовић
4. разред 3. место Фили Мрдак 4/1 Нада Марчетић
5. разред 3. место Никола Цветановић 5/3 Драгана Пралица
6. разред 3. место Александар Евтимов 6/3 Драгана Пралица
8. разред 1. место Милан Славковић 8/2 Александра Љујић
Општинско такмичење из географије
8. разред 3. место Милан Славковић 8/2 Давид Милошевић
8. разред 3. место Снежана Минић 8/3
8. разред 3. место Владан Гојгић 8/2
Општинско такмичење из физике
6. разред 1. место Богдан Момчиловић 6/1 Душица Ивановић
6. разред 2. местоа Александар Евтимов 6/3
6. разред 2. место Јован Антић 6/1
6. разред 3. место Борис Бурсаћ 6/2
6. разред 3. место Никола Петровић 6/3
6. разред 3. место Татјана Ђорђевић 6/1
7. разред 2. место Никола Тепић 7/2
7. разред 3. место Никола Н. Ђорђевић 7/2
8. разред 2. место Јована Самарџић
Општинско такмичење из биологије 
7. разред 2. место Никола Н- Ђорђевић 7/2 Миљан Ранитовић
7. разред 2. место Биљана Анђелковић 7/3 Јелена Милошковић
8. разред 3. место Александар Златковић 8/1 Миљан Ранитовић
8. разред 3. место Марина Васовић 8/2 Миљан Ранитовић
Општинско такмичење хемије
7. разред 1. место Биљана Анђелковић 7/1 Љиљана Спасојевић
7. разред 1. место Никола Н. Ђорђевић 7/2
7. разред 2. место Милош Анђелковић 7/2
Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања
бродомоделарство  1. место Александар Златковић 8/1 Драгослава Петровић
Аутомоделарство  1. место Никола Н. Ђорђевић 7/2 Бобан Стојчетовић
Енергетика  1. место Бојана Ничковић 6/3 Драгослава Петровић
Енергетика  2. место Александра Рајковић 6/3 Драгослава Петровић
Енергетика  3. место Ђорђе Додић 6/2 Ана Најданов
Мултидисциплинарно 1. место Исидора Маринковић 5/1 Ана Најданов
Мултидисциплинарно 2. место Ана Мирчевска 5/1 Ана Најданов
Општинско такмичење из веронауке
  2. место Бранкица Ињац 5/1, Милена Манић 5/1, Анђела Чемерикић 5/2  
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
штафета 4х100м
-девојчице
2. место Зорана Ристовић 8/1, Данијела Димић, Тамара Васовић 8/2, Анастасија Радуловић 7/1 Душко Бојанов
600м 1. место Анастасија Радуловић 7/1
кугла 2. место Тамара Васовић 8/2
Одбојка
дечаци
1. место Урош Милић 8/2, Немања Максимовић 8/3, Лука Марковић 8/2, Владан Гојгић 8/2, Марко Рашић 8/2, Стефан Говедарица 8/2, Филип Чемерикић 8/2
Одбојка
девојчице
4. место Тамара Васовић 8/2, Наташа Павлица 7/2, Зорана Ристић 8/1, Милица Милтеновић 7/2, Ивана Радомировић 8/2, Марина Васовић 8/2, Невена Денчић 8/2
Print Friendly, PDF & Email