Школа по мери детета

 

Архиве

Такмичење основних школа општине Гроцка одржано је у суботу, 2 марта 2013. године у ОШ „Никола Тесла“ у Винчи.

Ученици су постигли следеће резултате:

III IV V VI VII VIII
Р.б. Име и презиме ученика Шифра Наставник Школа Место Бр. поена
1 Милош Томић 332 Љубица Бакић Алекса Шантић Калуђерица 96
2 Томо Репановић 340 Сања Златановић Никола Тесла Винча 88
3 Радосављевић Марко 317 Мила Марковић Илија Гарашанин Гроцка 84
4 Зорица Воштић 302 Вера Танасијевић Никола Тесла Винча 82
5 Лука Гојковић 315 Зорица Стаменковић Милоје Васић Калуђерица 76
6 Поповић Милош 334 Душица Павловић Илија Гарашанин Гроцка 70
7 Предраг Славковић 308 Зорица Стаменковић Милоје Васић Калуђерица 68
8 Павле Боћанин 306 Виолета Сандуловић Никола Тесла Винча 67
9 Мишковић Сташа 325 Кнежевић Љиљана Свети Сава Врчин 64
10 Тамара Ђорђић 327 Мила Рајковић Алекса Шантић Калуђерица 62
11 Маја Покимица 314 Љубица Бакић Алекса Шантић Калуђерица 60
12 Момчило Марковић 330 Сања Златановић Никола Тесла Винча 60
13 Матеја Поповић 312 Вера Танасијевић Никола Тесла Винча 60
14 Теофиловић Ђорђе 305 Кнежевић Љиљана Свети Сава Врчин 60
15 Даница Ћосовић 316 Љубица Бакић Алекса Шантић Калуђерица 58
16 Јашић Даница 309 Костадиновић Радица Свети Сава Врчин 58
17 Ања Миленковић 324 Добрица Стојановић Иво Лола Рибар Бегаљица 58
18 Лука Величковић 338 Јадранка Затезало Алекса Шантић Калуђерица 56
19 Лазар Станковић 318 Миланка Тосуновић Алекса Шантић Калуђерица 56
20 Сања Станковић 303 Светлана Крстић Никола Тесла Винча 54
21 Александра Станојевић 339 Младен Ивановић Милоје Васић Калуђерица 53
22 Јовановић Теодора 341 Душица Павловић Илија Гарашанин Гроцка 50
23 Филип Манчић 310 Виолета Сандуловић Никола Тесла Винча 48
24 Јована Вујичић 328 Снежана Дуганџија Милоје Васић Калуђерица 46
25 Немања Лазаревић 337 Ружица Адамовић Мића Стојковић Умчари 46
26 Михалјо Чапрић 345 Биљана Батез Алекса Шантић Калуђерица 44
27 Миломир Илић 346 Младен Ивановић Милоје Васић Калуђерица 44
28 Предраг Савић 322 Сања Златановић Никола Тесла Винча 42
29 Бугарски Јоко 335 Кнежевић Љиљана Свети Сава Врчин 40
30 Милица Стојадиновић 329 Љиљана Мића Стојковић Умчари 40
31 Филип Шарац 321 Биљана Батез Алекса Шантић Калуђерица 36
32 Јандрић Душан 348 Јагода Јовановић Илија Гарашанин Гроцка 36
33 Михајло Мијаиловић 344 Добрица Стојановић Иво Лола Рибар Бегаљица 33
34 Матија Чоловић 301 Виолета Сандуловић Никола Тесла Винча 30
35 Никола Свилар 307 Виолета Митровић Милоје Васић Калуђерица 26
36 Караклајић Стојан 319 Душица Чаглић Илија Гарашанин Гроцка 24
37 Вељко Михајловић 333 Гоца Лазић Мића Стојковић Умчари 17
38 Младен Стевановић 326 Сања Златановић Никола Тесла Винча 16
39 Каролина Куријак 304 Љиљана Мића Стојковић Умчари 15
40 Александар Јовановић 323 Драгиша Максимовић Иво Лола Рибар Бегаљица 12
41 Михајло Митовски 347 Зорана Црепаљски Алекса Шантић Калуђерица 10
42 Милица Савић 313 Зорана Црепаљски Алекса Шантић Калуђерица 8
43 Сташевић Филип 331 Јагода Јовановић Илија Гарашанин Гроцка 5
44 Кузмановић Стефан 342 Кнежевић Љиљана Свети Сава Врчин 5
45 Ана Срејић 320 Гордана Газић Мића Стојковић Умчари 5
46 Александар Зимоња Алекса Шантић Калуђерица /
47 Филип Инић Милоје Васић Калуђерица /
48 Тара Аџић Милоје Васић Калуђерица /
Р.б. Име и презиме ученика Шифра Наставник Школа Место Бр. поена
1 Александра Гроздановић 417 Сузана Врачар Алекса Шантић Калуђерица 100
2 Михајло Милосављевић 430 Љиљана Лукић Алекса Шантић Калуђерица 90
3 Марта Николић 442 Мирјана Илић Никола Тесла Винча 90
4 Наташа Станковић 414 Милева Грујић Алекса Шантић Калуђерица 87
5 Алекса Нинковић 437 Тања Рашић Никола Тесла Винча 87
6 Сојкић Петар 448 Тања Радивојевић Илија Гарашанин Гроцка 85
7 Невена Георгијев 468 Љиљана Лукић Алекса Шантић Калуђерица 83
8 Милица Булатовић 408 Љиљана Лукић Алекса Шантић Калуђерица 82
9 Љубојевић Мина 466 Крантић Јасмина Свети Сава Врчин 81
10 Никола Стаменковић 425 Љиљна Лукић Алекса Шантић Калуђерица 80
11 Урош Вукојичић 459 Славица Младеновић Никола Тесла Винча 80
12 Милош Комленић 458 Биљана Милев Никола Тесла Винча 80
13 Никола Танасковић 428 Маја Радмановић Никола Тесла Винча 80
14 Сандра Димковић 464 Јелисавка Крнета Никола Тесла Винча 80
15 Сара Гојковић 460 Снежана Најданов Милоје Васић Калуђерица 79
16 Бабић Ања 427 Тања Радивојевић Илија Гарашанин Гроцка 78
17 Младен Пауновић 457 Милка Билбија Илић Милоје Васић Калуђерица 77
18 Лазар Анђелковић 404 Сузана Врачар Алекса Шантић Калуђерица 75
19 Никола Душић 446 Александар Вукотић Мића Стојковић Умчари 75
20 Јеремић Јован 418 Јашић Мирјана Свети Сава Врчин 74
21 Вељко Тодоровић 426 Мирјана Илић Никола Тесла Винча 73
22 Богдан Михајловић 424 Лела Милосављевић Алекса Шантић Калуђерица 72
23 Чолић Леа 435 Анела Бабић Илија Гарашанин Гроцка 68
24 Лука Ђорђевић 443 Бојан Мартиновић Милоје Васић Калуђерица 68
25 Ања Цвејић 431 Мирјана Илић Никола Тесла Винча 68
26 Андрија Томић Алекса Шантић Калуђерица 67
27 Ињац Лука 450 Тања Радивојевић Илија Гарашанин Гроцка 66
28 Ђорђе Поповић 429 Милка Билбија Илић Милоје Васић Калуђерица 66
29 Марија Ненадић 447 Мирјана Илић Никола Тесла Винча 66
30 Бранислав Стојановић 401 Данијела Миљковић Никола Тесла Винча 65
31 Анастасија Матејић 416 Мица Баштовановић Никола Тесла Винча 64
32 Невена Терзић 403 Драгана Радмановић Никола Тесла Винча 63
33 Александар Љубић 463 Нада Гачић Алекса Шантић Калуђерица 60
34 Јана Азањац 415 Милица Мартић Алекса Шантић Калуђерица 60
35 Иван Кнежевић 409 Мирјана Илић Никола Тесла Винча 60
36 Ђорић Андрија 452 Алавања Верица Свети Сава Врчин 60
37 Ковачевић Реља 412 Драча Санела Свети Сава Врчин 60
38 Александра Илић 421 Драгица Миленковић Иво Лола Рибар Бегаљица 60
39 Урош Шмигић 469 Славица Младеновић Никола Тесла Винча 59
40 Албина Кучевић 467 Снежана Најданов Милоје Васић Калуђерица 58
41 Милош Мајкић 436 Славица Младеновић Никола Тесла Винча 57
42 Урош Гашпаревић 433 Љиљана Живановић Никола Тесла Винча 57
43 Андреј Мицић 422 Љиљна Лукић Алекса Шантић Калуђерица 56
44 Анђела Николић 413 Бојан Мартиновић Милоје Васић Калуђерица 56
45 Илић Марко 454 Крантић Јасмина Свети Сава Врчин 55
46 Младен Голубовић 402 Данијела Миљковић Никола Тесла Винча 54
47 Данило Банковић 470 Тања Рашић Никола Тесла Винча 54
48 Зорица Станковић 461 Нада Гачић Алекса Шантић Калуђерица 53
49 Анђелка Јовановић 423 Милка Билбија Илић Милоје Васић Калуђерица 51
50 Милош Свиларевић 440 Лела Милосављевић Алекса Шантић Калуђерица 50
51 Петар Милуновић 445 Љиљана Живановић Никола Тесла Винча 49
52 Јакић Вукашин 449 Анела Бабић Илија Гарашанин Гроцка 48
53 Катарина Аничић 465 Маја Радмановић Никола Тесла Винча 46
54 Теофиловић Вања 456 Драча Санела Свети Сава Врчин 45
55 Александра Недељковић 405 Славица Велимировић Иво Лола Рибар Бегаљица 43
56 Чолић Вук 455 Љиљана Петковић Илија Гарашанин Гроцка 42
57 Теодора Тошић 420 Јасана Васиљевић Милоје Васић Калуђерица 41
58 Сара Сокановић 406 Јелисавка Крнета Никола Тесла Винча 41
59 Јован Ковачевић 419 Маја Радмановић Никола Тесла Винча 40
60 Влада Николић 444 Љиљана Живановић Никола Тесла Винча 37
61 Стефан Палалић 434 Грагица Миленковић Иво Лола Рибар Бегаљица 37
62 Славко Шегрт 438 Снежана Најданов Милоје Васић Калуђерица 35
63 Анђелија Николић 453 Мица Баштовановић Никола Тесла Винча 35
64 Тамара Јелић 432 Јелисавка Крнета Никола Тесла Винча 34
65 Немања Петронијевић 450 Лана Бранежац Мића Стојковић Умчари 33
66 Марија Крстић 462 Драгана Радмановић Никола Тесла Винча 30
67 Ивана Станковић 410 Биљана Милев Никола Тесла Винча 27
68 Јелица Рашић 441 Лана Бранежац Мића Стојковић Умчари 25
69 Александра Ристић Алекса Шантић Калуђерица /
70 Јована Савић Тања Рашић Никола Тесла Винча /
Р.б. Име и презиме ученика Шифра Наставник Школа Место Бр. поена
1 Игор Георгинов 508 Снежана Карамарковић Алекса Шантић Калуђерица 95
2 Милица Ристић 537 Александра Љујић Никола Тесла Винча 95
3 Ђорђе Ђуран 538 Ана Вукашиновић Милоје Васић Калуђерица 90
4 Лазар Вукелић 597 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 90
5 Урош Јовановић 506 Ана Вукашиновић Милоје Васић Калуђерица 85
6 Анастасија Васовић 536 Драган Павловић Никола Тесла Винча 80
7 Дуња Милановић 550 Горица Милошевић Свети Сава Врчин 80
8 Данило Петровић 521 Јелена Миливојевић Свети Сава Врчин 80
9 Јелена Милошевић 530 Оливера Видојевић Мића Стојковић Умчари 80
10 Анастасија Петровић 525 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 75
11 Вученовић Марко 507 Милица Петронијевић Илија Гарашанин Гроцка 70
12 Милош Миленковић 548 Јелена Миливојевић Иво Лола Рибар Бегаљица 69
13 Игор Тасић 523 Слађана Букара Алекса Шантић Калуђерица 65
14 Анђела Коцић 529 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 65
15 Марија Цвитковац 528 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 65
16 Николина Митов 599 Ана Вукашиновић Милоје Васић Калуђерица 63
17 Невена Соларов 512 Снежана Карамарковић Алекса Шантић Калуђерица 60
18 Обрадовић Никола 511 Данило Пришуњак Илија Гарашанин Гроцка 60
19 Стефан Шегрт 539 Ана Вукашиновић Милоје Васић Калуђерица 60
20 Василија Бугарски 516 Горица Милошевић Свети Сава Врчин 60
21 Анђела Милић 533 Маријана Комненовић Мића Стојковић Умчари 60
22 Рољић Душан 541 Милица Петронијевић Илија Гарашанин Гроцка 59
23 Анђела Костић 514 Слађана Букара Алекса Шантић Калуђерица 58
24 Дамјан Даничић 543 Јелена Миливојевић Иво Лола Рибар Бегаљица 56
25 Николина Барош 520 Слађана Букара Алекса Шантић Калуђерица 55
26 Душан Златановић 518 Александра Љујић Никола Тесла Винча 55
27 Милев Александар 504 Драган Павловић Никола Тесла Винча 52
28 Софија Ђурђевић 527 Милица Костић Алекса Шантић Калуђерица 50
29 Вученовић Вељко 535 Милица Петронијевић Илија Гарашанин Гроцка 50
30 Петар Нићифоровић 545 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 50
31 Теодора Тркуља 531 Милка Кнежевић Никола Тесла Винча 48
32 Милица Радибратовић 544 Милка Кнежевић Никола Тесла Винча 45
33 Младен Петковић 509 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 45
34 Емилија Крантић 547 Горица Милошевић Свети Сава Врчин 44
35 Никола Миленковић 532 Оливера Видојевић Мића Стојковић Умчари 44
36 Јована Јачов 519 Александра Љујић Никола Тесла Винча 43
37 Анастасија Кангрга-Микулић 549 Горица Милошевић Свети Сава Врчин 43
38 Димитрије Куч 540 Милка Кнежевић Никола Тесла Винча 40
39 Мирко Миликић 505 Милка Кнежевић Никола Тесла Винча 40
40 Марија Стојановић 510 Милка Кнежевић Никола Тесла Винча 40
41 Бојан Терзић 542 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 40
42 Лука Вранић 524 Милка Кнежевић Никола Тесла Винча 39
43 Николина Радојевић 503 Јелена Миливојевић Иво Лола Рибар Бегаљица 30
44 Јована Митић 522 Милка Кнежевић Никола Тесла Винча 23
45 Ана Гордић 546 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 18
46 Душан Урошевић 515 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 18
47 Чотра Богдан 513 Милица Петронијевић Илија Гарашанин Гроцка 10
48 Милош Толимир 517 Александра Љујић Никола Тесла Винча 10
49 Никола Станковић 501 Јелена Миливојевић Иво Лола Рибар Бегаљица 10
50 Ђорђе Ђоловић 534 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 5
51 Алекса Михајловић Весна Голубовић Никола Тесла Винча /
52 Милица Јотић Милка Кнежевић Никола Тесла Винча /
Р.б. Име и презиме ученика Шифра Наставник Школа Место Бр. поена
1 Марија Глигоров 631 Милица Костић Алекса Шантић Калуђерица 86
2 Лазар Премовић 605 Јелена Миливојевић Свети Сава Врчин 86
3 Теодора Јовановић 601 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 80
4 Стефан Станков 635 Милка Кнежевић Никола Тесла Винча 80
5 Василија Рнић 604 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 75
6 Настасић Ана 625 Анка Вучинић Илија Гарашанин Гроцка 65
7 Ђорђе Стојиљковић 641 Сања Соколов Свети Сава Врчин 65
8 Филип Воштић 603 Милка Кнежевић Никола Тесла Винча 64
9 Немања Николић 612 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 53
10 Филип Мрдак 608 Маријана Ранчак Милоје Васић Калуђерица 50
11 Бојан Бабић 638 Јелена Панић Никола Тесла Винча 50
12 Марко Арсеновић 636 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 45
13 Анђела Живковић 619 Александра Љујић Никола Тесла Винча 44
14 Павловић Александра 627 Милица Петронијевић Илија Гарашанин Гроцка 40
15 Никола Маринковић 617 Маријана Ранчак Милоје Васић Калуђерица 40
16 Тијана Ракоњац 609 Александра Љујић Никола Тесла Винча 40
17 Дарко Илић 642 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 40
18 Јана Јашић 629 Сања Соколов Свети Сава Врчин 40
19 Теодора Николић 618 Маријана Комненовић Мића Стојковић Умчари 34
20 Бојана Стошић 634 Александра Љујић Никола Тесла Винча 28
21 Живојин Вељковић 610 Јелена Миливојевић Свети Сава Врчин 25
22 Иван Велимировић 645 Милоје Вељовић Иво Лола Рибар Бегаљица 25
23 Никола Станковић 614 Слободан Шијан Алекса Шантић Калуђерица 20
24 Тамара Булатовић 628 Јелена Станковић Алекса Шантић Калуђерица 20
25 Станковић Кристина 639 Милица Петронијевић Илија Гарашанин Гроцка 20
26 Анђела Стојановић 615 Маријана Ранчак Милоје Васић Калуђерица 20
27 Андријана Јакшић 611 Јелена Панић Никола Тесла Винча 20
28 Кристина Романовић 623 Весна Голубовић Никола Тесла Винча 20
29 Милена Марковић 621 Милка Кнежевић Никола Тесла Винча 20
30 Маријана Итов 613 Маријана Ранчак Милоје Васић Калуђерица 10
31 Јованчевић Даница 622 Милица Петронијевић Илија Гарашанин Гроцка 8
32 Лазар Петровић 624 Слободан Шијан Алекса Шантић Калуђерица 5
33 Никола Ивковић 607 Слободан Шијан Алекса Шантић Калуђерица 5
34 Страхиња Николић 637 Маријана Ранчак Милоје Васић Калуђерица 5
35 Милица Лазовић 626 Александра Љујић Никола Тесла Винча 5
36 Анастасија Стојановић 644 Александра Љујић Никола Тесла Винча 5
37 Јована Андрејевић 606 Маријана Комненовић Мића Стојковић Умчари 5
38 Викторија Комосар 630 Оливера Видојевић Мића Стојковић Умчари 5
39 Теодора Павловић 640 Весна Марковић Мића Стојковић Умчари 5
40 Кристина Зимоња Алекса Шантић Калуђерица /
41 Јана Митровић Милоје Васић Калуђерица /
42 Александар Перић Горица Милошевић Свети Сава Врчин /
43 Јована Стојановић Иво Лола Рибар Бегаљица /
44 Ненад Матејић Иво Лола Рибар Бегаљица /
45 Никола Теофиловић Оливера Видојевић Мића Стојковић Умчари /
Р.б. Име и презиме ученика Шифра Наставник Школа Место Бр. поена
1 Јелена Чанковић 706 Јелена Цалић Никола Тесла Винча 94
2 Ђорђе Стаменковић 705 Слађана Букара Алекса Шантић Калуђерица 88
3 Стефан Васковић 818 Вукосава Банђур Никола Тесла Винча 85
4 Вученовић Данка 715 Милица Петронијевић Илија Гарашанин Гроцка 70
5 Јелена Вељковић 702 Драган Павловић Никола Тесла Винча 57
6 Александра Ристић 708 Весна Марковић Мића Стојковић Умчари 57
7 Никола Миражић 724 Милоје Вељовић Иво Лола Рибар Бегаљица 55
8 Топаловић Аница 707 Милица Петронијевић Илија Гарашанин Гроцка 53
9 Марија Стојановић 721 Снежана Карамарковић Алекса Шантић Калуђерица 50
10 Ђорђе Јевтовић 719 Вукосава Банђур Никола Тесла Винча 50
11 Ивана Вујичић 723 Драгана Пралица Милоје Васић Калуђерица 30
12 Александар Микулић-Кангрга 701 Горица Милошевић Свети Сава Врчин 29
13 Ђорђе Мастелица 725 Драган Павловић Никола Тесла Винча 28
14 Иван Шмигић 722 Бојана Мишковић Никола Тесла Винча 23
15 Ивана Славов 727 Бојана Мишковић Никола Тесла Винча 20
16 Михајло Продановић 710 Драган Павловић Никола Тесла Винча 16
17 Дејана Ивковић 726 Снежана Карамарковић Алекса Шантић Калуђерица 15
18 Растко Бабић 716 Снежана Карамарковић Алекса Шантић Калуђерица 15
19 Иван Ратковић 712 Бојана Мишковић Никола Тесла Винча 15
20 Радош Богдановић 808 Сања Соколов Свети Сава Врчин 15
21 Дијана Јовановић 711 Драгана Пралица Милоје Васић Калуђерица 6
22 Милош Алексић Алекса Шантић Калуђерица /
23 Станојевић Доротеја Анка Вучинић Илија Гарашанин Гроцка /
24 Гвозден Дајана Анка Вучинић Илија Гарашанин Гроцка /
25 Јован Јачов Бојана Мишковић Никола Тесла Винча /
Р.б. Име и презиме ученика Шифра Наставник Школа Место Бр. поена
1 Милија Голубовић 812 Вукосава Банђур Никола Тесла Винча 75
2 Кристина Јанковић 822 Сања Соколов Свети Сава Врчин 58
3 Николић Ђорђе 801 Данило Пришуњак Илија Гарашанин Гроцка 54
4 Јован Антић 807 Ана Вукашиновић Милоје Васић Калуђерица 52
5 Ђорђевић Стефан 814 Данило Пришуњак Илија Гарашанин Гроцка 50
6 Ирена Илиевски 806 Вукосава Банђур Никола Тесла Винча 37
7 Јелена Јовановић 704 Јелена Панић Никола Тесла Винча 36
8 Вученовић Јован 805 Данило Пришуњак Илија Гарашанин Гроцка 30
9 Богдан Момчиловић 816 Ана Вукашиновић Милоје Васић Калуђерица 30
10 Стефан Дељанин 809 Јелена Станковић Алекса Шантић Калуђерица 28
11 Стефан Кангрга-Микулић 820 Јелена Миливојевић Свети Сава Врчин 25
12 Игор Јовановић 819 Вукосава Банђур Никола Тесла Винча 22
13 Никола Петровић 826 Ана Вукашиновић Милоје Васић Калуђерица 21
14 Синиша Рашовић 815 Јелена Станковић Алекса Шантић Калуђерица 18
15 Вељко Здравковић 821 Јелена Станковић Алекса Шантић Калуђерица 18
16 Марија Мрвељ 817 Вукосава Банђур Никола Тесла Винча 18
17 Мираш Масловарић 813 Сања Соколов Свети Сава Врчин 18
18 Бојана Ничковић 818 Ана Вукашиновић Милоје Васић Калуђерица 16
19 Никола Милошевић 824 Весна Марковић Мића Стојковић Умчари 14
20 Стефан Кочић 703 Јелена Станковић Алекса Шантић Калуђерица 10
21 Никола Максимовић 804 Јелена Станковић Алекса Шантић Калуђерица 5
22 Александар Василев 803 Ана Вукашиновић Милоје Васић Калуђерица 5
23 Урош Поповић Милоје Васић Калуђерица /
24 Страхиња Дучић Вукосава Банђур Никола Тесла Винча /
25 Анђела Мрдак Вукосава Банђур Никола Тесла Винча /
26 Јелена Цвијетић Вукосава Банђур Никола Тесла Винча /
Print Friendly, PDF & Email