Школа по мери детета

 

Архиве

Такмичење ученика општине Гроцка одржано је у ОШ „Свети Сава у Врчину.

V разред

Р.б. Шифра Ученик Назив
школе
Место Предметни
наставник
Бр.
бод.
Ранг
1 501 Невена Маринковић ОШ „Свети Сава“ Врчин Душко Маневски 55 II
2 512 Јован Бугарчић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Наташа Перовић 45
3 515 Филип Божиновић ОШ „Свети
Сава“
Врчин Душко
Маневски
41
4 508 Теодора Јовановић ОШ „Никола
Тесла“
Винча Нада
Васева
37
5 502 Марија Глигоров ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Наташа Перовић 36
6 516 Викторија Комосар ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужет 35
7 517 Ђорђе Јашић ОШ „Свети Сава“ Врчин Душко Маневски 35
8 510 Тара Шебек ОШ „Никола Тесла“ Винча Драгана Стојановић Мегла 35
9 507 Теодора Николић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужет 35
10 518 Ана Настасић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 34
11 514 Јана Баста ОШ „Никола Тесла“ Винча Далиборка Турајлић 33
12 513 Филип Ивановић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 33
13 511 Јована Недељковић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужет 32
14 509 Ратомир Спасојевић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужет 32
15 504 Марија Богдановић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Наташа Перовић 31
16 503 Милица Милошевћ ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужет 31
17 505 Теодора Стојаковић ОШ „Никола Тесла“ Винча Нада Васева 30
18 506 Павле Матовић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 25
19 519 Вељко Малетић ОШ „Никола Тесла“ Винча Далиборка Турајлић 21
20 Милена Марковић ОШ „Никола Тесла“ Винча Далиборка Турајлић
 

VI разред

Р.б. Шифра Ученик Назив школе Место Предметни наставник Бр.
бод.
Ранг
1 618 Филип Тодоровић ОШ „Никола Тесла“ Винча Далиборка Турајлић 54 III
2 614 Павле Велимировић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Наташа Калас 53 III
3 619 Јован Станковић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Наташа Калас 51 III
4 612 Никола Врапчевић ОШ „Никола Тесла“ Винча Далиборка Турајлић 50 III
5 626 Иван Ратковић ОШ „Никола Тесла“ Винча Нада Васева 50 III
6 627 Алекса Живковић ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 45
7 628 Ђорђе Стаменковић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Иконија Најданов 45
8 608 Немања Максимовић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Наташа Калас 44
9 622 Јелена Чанковић ОШ „Никола Тесла“ Винча Далиборка Турајлић 41
10 633 Анђела Мршић ОШ „Никола Тесла“ Винча Далиборка Турајлић 40
11 604 Марија Станков ОШ „Никола Тесла“ Винча Далиборка Турајлић 38
12 632 Александар Кангрга Микулић ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 37
13 623 Катарина Котлаја ОШ „Никола Тесла“ Винча Драгана Стојановић Мегла 37
14 620 Јован Мратинковић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужег 36
15 613 Никола Крстић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Иконија Најданов 36
16 625 Јанко Ковачевић ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 35
17 601 Дајана Гвозден ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка 35
18 603 Љубиша Јешић ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 33
19 630 Данка Вученовић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 32
20 615 Аница Топаловић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 31
21 602 Марко Симић ОШ „Никола Тесла“ Винча Драгана Стојановић Мегла 31
22 624 Иван Шмигић ОШ „Никола Тесла“ Винча Нада Васева 30
23 610 Михаило Богдановић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 30
24 605 Милица Гаврић ОШ „Никола Тесла“ Винча Нада Васева 28
25 621 Лука Маринковић ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 25
26 606 Миљан Макић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Иконија Најданов 25
27 609 Милош Максимовић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 23
28 607 Наташа Теофиловић ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 23
29 616 Филип Мратинковић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужег 23
30 631 Ања Кузмановић ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 20
31 617 Филип Тошић OШ „Милоје Васић“ Калуђерица Славица Станковић 15
32 611 Никола Марков ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Иконија Најданов 14
33 629 Викторија Петровић OШ „Милоје Васић“ Калуђерица Славица Станковић 5
34 Алекса Рапајић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић
Дучић
35 Анђела Пучковић OШ „Милоје Васић“ Калуђерица Славица Станковић
36 Никола Косијер ОШ „Никола Тесла“ Винча Нада Васева
37 Михајло Лазаревић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужег
38 Стефан Петровић OШ „Милоје Васић“ Калуђерица Славица Станковић

VII разред

Р.б. Шифра Ученик Назив школе Место Предметни наставник Бр.
бод.
Ранг
1 708 Кристина Илић ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 58 II
2 706 Стефан Кангрга Микулић ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 57 II
3 702 Милица Барзин ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 56 III
4 709 Лазар Вукас ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 55 III
5 701 Михајло Маторчевић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужет 52 III
6 712 Сара Тобџић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Наташа Калаш 48
7 707 Јован Карановић ОШ „Свети Сава“ Врчин Данијела Николић 44
8 711 Душан Божић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 42
9 704 СањаИгњатовић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 36
10 710 Ивана Мијаиловић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужег 25
11 703 Никола Шаренац ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 24
12 705 Сања Тодоровић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Наташа Калаш 23
13 Марија Костић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужег
14 Наташа Лукић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Наташа Перовић
15 ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка
16 ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка

VIII разред

Р.б. Шифра Ученик Назив школе Место Предметни наставник Бр.бод. Ранг
1 818 Весна Илић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Наташа Калаш 57 I
2 813 Дарко Јанковић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Наташа Калаш 52 II
3 810 Тања Митровић ОШ „Иво Лола Рибар“ Бегаљица Наташа Калаш 52 II
4 815 Игор Ивковић ОШ „Никола Тесла“ Винча Нада Васева 49 III
5 801 Милана Кнежевић ОШ“Никола Тесла Винча Нада Васева 46 III
6 802 Милица Благојевић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиљана Милосављевић Дучић 46 III
7 817 Александар Пајевић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Наташа Перовић 44
8 814 Доротеја Митровић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Наташа Перовић 37
9 819 Александра Жиган ОШ „Никола Тесла“ Винча Далиборка Турајлић 35
10 804 Милош Грубић OШ „Милоје Васић“ Калуђерица Славица Станковић 34
11 808 Стефан Богатиноски OШ „Милоје Васић“ Калуђерица Славица Станковић 34
12 816 Андријана Тишма ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Наташа Перовић 32
13 806 Марина Џолић ОШ „Никола Тесла“ Винча Далиборка Турајлић 24
14 820 Александар Антонић OШ „Милоје Васић“ Калуђерица Славица Станковић 21
15 803 Николина Ћалић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка 21
16 805 Милица Лазић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужет 18
17 807 Филип Благојев OШ „Милоје Васић“ Калуђерица Славица Станковић 17
18 809 Исидора Чалић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Љиља Милосављевић 17
19 812 Кристина Стојковић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Данијела Кужет 14
20 811 Јелана Матовић ОШ „Никола Тесла“ Винча Стела Бошњак 6
21 Никола Арсовић OШ „Милоје Васић“ Калуђерица Славица Станковић
Print Friendly, PDF & Email