CITALICI 2016У уторак, 17.11.2015.године на спортским теренима наше школе учесници пројекта ,,Читалићи“ су манифестацијом  под именом ,,Игре наших предака“ обележили почетак реализације  тог пројекта. Учесници из одељења 2/3, 3/1, 3/2, 3/4, 5/2, 5/3, 6/1 и 6/3 су се такмичили у превлачењу конопца и трци у џаковима, а забављали савлађујући игре с  ластишем и прескачући  вијачу.  Са трибина су их бодрили другари, чије навијање је чинило да се сви осетимо као учесници велике светске Олимпијаде. Чланови Школског тима: Виолета Митровић, Јасмина Даничић, Данијела Трифић, Бојан Мартиновић, Неда Павловић су учинили све да манифестација протекне у најбољем реду. Ипак, све је било лакше уз вешту организацију наставника физичког васпитања Душка Бојанова.

Овом приликом се захваљујем на учешћу и добром расположењу колегама и ученицима.

За мање упућене, ,,Читалићи“ су једна велика породица љубитеља писане речи, који поред читања уживају у изради читалачких дневника и дружењу.