Школа по мери детета

 

Архиве

Такмичењe одржано у суботу, 10. марта 2012. године, у ОШ „Милоје Васић“.

V разред VI разред VII разред VIII разред

Р.бр.

Презиме и име ученика

Разред

Школа

Име и презиме наставника

Укупан број бодова

Место

Vразред

1.

Mрдак Филип

V

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

89

2.

2.

Јашић Јана

V

Свети Сава

Јелена Маринковић

88

2.

3.

Булатовић Тамара

V

Алекса Шантић

Јелена Милошковић

87

2.

4.

Павловић Дара

V

Алекса Шантић

Јелена Милошковић

87

2.

5.

Радојичић Огњен

V

Мића Стојковић

Јована Обрадовић

87

2.

6.

Глигоров Марија

V

Алекса Шантић

Јелена Милошковић

86

2.

7.

Јелић Сара

V

Алекса Шантић

Данијела Геров- Шекуларац

79

3.

8.

Костић Душан

V

Алекса Шантић

Милисав Ивановић

69

4.

9.

Ђоревић Вука

V

Мића Стојковић

Јована Обрадовић

57

5.

10.

Крстић Милица

V

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

57

5.

11.

Радојевић Анђела

V

Иво Лола Рибар

Драган Спасић

48

6.

12.

Стојановић Јована

V

Иво Лола Рибар

Драган Спасић

47

6.

13.

Здравковић Никола

V

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

38

7.

14.

Кузмановић Бошко

V

Иво Лола Рибар

Драган Спасић

27

8.

15.

Стојиљковић Ђорђе

V

Свети Сава

Јелена Маринковић

/

/


 VI разред

 

 

1.

Живковић Алекса

VI

Свети Сава

Јелена Маринковић

85

2.

2.

Марков Никола

VI

Алекса Шантић

Данијела Геров Шекуларац

85

2.

3.

Стаменковић Ђорђе

VI

Алекса Шантић

Данијела Геров Шекуларац

85

2.

4.

Цветановић Тодор

VI

Алекса Шантић

Данијела Геров Шекуларац

85

2.

5.

Богдановић Радош

VI

Свети Сава

Јелена Маринковић

78

3.

6.

Василијевић Тамара

VI

Свети Сава

Марија Бојанов

75

3.

7.

Коњик Анђела

VI

Свети Сава

Јелена Маринковић

74

3.

8.

Круљ Исидора

VI

Алекса Шантић

Данијела Геров Шекуларац

68

4.

9.

Макић Миљан

VI

Алекса Шантић

Данијела Геров Шекуларац

64

4.

10.

Шехапи Адам

VI

Алекса Шантић

Милисав Ивановић

61

4.

11.

Радовановић Александар

VI

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

59

5.

12.

Петровић Стефан

VI

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

42

6.

13.

Злата Лукић

VI

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

35

7.


VII разред

1.

Вученовић Јован

VII

Илија Гарашанин

Небојша Јовановић

97

1.

2.

Гак Вукашин

VII

Илија Гарашанин

Снежана Манчић

85

2.

3.

Ђорђевић Стефан

VII

Илија Гарашанин

Небојша Јовановић

85

2.

4.

Ристић Петар

VII

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

85

2.

5.

Димитријевић Лидија

VII

Никола Тесла

Ивана Живанчевић Вулетић

82

2.

6.

Петковић Ивана

VII

Никола Тесла

Зорица Стаменковић

82

2.

7.

Петровић Сара

VII

Мића Стојковић

Момирка Дурлевић

81

2.

8.

Јанковић Кристина

VII

Свети Сава

Јелена Маринковић

79

3.

9.

Лазаревић Марија

VII

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

79

3.

10.

Срдановић Александар

VII

Илија Гарашанин

Снежана Манчић

77

3.

11.

Ристовић Миодраг

VII

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

74

3.

12.

Бабић Вања

VII

Илија Гарашанин

Небојша Јовановић

74

3.

13.

Панић Даница

VII

Никола Тесла

Маја Медојевић

72

3.

14.

Стојковић Николина

VII

Никола Тесла

Иван Живанчевић

71

3.

15.

Илијевски Ирена

VII

Никола Тесла

Иван Живанчевић

69

4.

16.

Јовановић Игор

VII

Никола Тесла

Маја Медојевић

69

4.

17.

Теофиловић И. Ивана

VII

Свети Сава

Јелена Маринковић

68

4.

18.

Стаменковић Марко

VII

Никола Тесла

Зорица Стаменковић

62

4.

19.

Кочовић  Дејан

VII

Свети Сава

Јелена Маринковић

61

4.

20.

Дучић Страхиња

VII

Никола Тесла

Маја Медојевић

59

5.

21.

Јовановић Невена

VII

Мића Стојковић

Момирка Дурлевић

59

5.

22.

Мрдак Анђела

VII

Никола Тесла

Маја Медојевић

58

5.

23.

Танасијевић Милош

VII

Никола Тесла

Зорица Стаменковић

58

5.

24.

Трбојевић Вељко

VII

Никола Тесла

Маја Медојевић

57

5.

25.

Митровић Маја

VII

Никола Тесла

Ивана Живанчевић Вулетић

55

5.

26.

Ђоковић Александра

VII

Мића Стојковић

Момирка Дурлевић

38

7.


VIII разред

1.

Радуловић Антонија

VIII

Никола Тесла

Ивана Живанчевић Вулетић

91

1.

2.

Ристић Ана

VIII

Илија Гарашанин

Небојша Јовић

90

2.

3.

Тасић Никола

VIII

Свети Сава

Јелена Маринковић

89

2.

4.

Ђорђевић П. Никола

VIII

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

89

2.

5.

Зејак Сања

VIII

Свети Сава

Јелена Маринковић

86

2.

6.

Радосављевић Марина

VIII

Свети Сава

Јелена Маринковић

86

2.

7.

Богатиноски Стефан

VIII

Милоје Васић

Јелена Милошковић

85

2.

8.

Исидоровић Симона

VIII

Свети Сава

Марија Бојанов

85

2.

9.

Марчета Урош

VIII

Никола Тесла

Јована Обрадовић

85

2.

10.

Глишић Ивана

VIII

Никола Тесла

Јована Обрадовић

78

3.

11.

Јовановић Петар

VIII

Никола Тесла

Јована Обрадовић

74

3.

12.

Гојковић Стефан

VIII

Мића Стојковић

Момирка Дурлевић

72

3.

13.

Савић Јована

VIII

Милоје Васић

Миљан Ранитовић

69

4.

14.

Стојановић Никола

VIII

Никола Тесла

Јована Обрадовић

69

4.

15.

Маћешић Марко

VIII

Никола Тесла

Јована Обрадовић

68

4.

16.

Ћалић Николина

VIII

Илија Гарашанин

Небојша Јовић

65

4.

17.

Мијаиловић Јелена

Никола Тесла

Ивана Јанковић

63

4.

18.

Милојевић Катарина

Никола Тесла

Ивана Јанковић

57

5.

19.

Николић Милица

VIII

Никола Тесла

Ивана Живанчевић Вулетић

54

5.

20.

Стефановић Јована

VIII

Алекса Шантић

Милисав Ивановић

54

5.

21.

Стојковић Јелица

VIII

Мића Стојковић

Момирка Дурлевић

50

6.

22.

Јовановић Љупка

VIII

Илија Гарашанин

Небојша Јовић

46

6.

23.

Анђелковић Александар

VIII

Никола Тесла

Јована Обрадовић

43

6.

24.

Вечерина Дарија

VIII

Илија Гарашанин

Небојша Јовић

/

/

Print Friendly, PDF & Email