Школа по мери детета

 

Архиве

Општинско такмичење из биологије одржано је 3. марта 2013. године у Основној школи „Милоје Васић“,ученици су постигли следеће резултате:

V разредVI разредVII разредVIII разред

Р.бр.

Презиме и име ученика

Разред

Школа

Име и презиме наставника

Укупан број бодова

МЕСТО

1.

Вујић Михаило

 V-2

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

92

1.

2.

Обрадовић Никола

V-3

„Илија Гарашанин“

Небојша Јовић

91

1.

3.

Теофиловић Ђорђе

V-6

„Мића Стојковић“

Момирка Дурлевић

91

1.

4.

Ристић Милица

V-3

„Никола Тесла“

Сандра Бабић

91

1.

5.

Мрђан Николина

V

„Мића Стојковић“

Момирка Дурлевић

91

1.

6.

Васојевић Анастасија

V-6

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

86

2.

7.

Јачов Јована

V-3

„Никола Тесла“

Сандра Бабић

84

2.

8.

Седлар Милан

V

„Милоје Васић“

Јелена Милошковић

84

2.

9.

Милановић Дуња

V-2

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

84

2.

10.

Гергинов Игор

V-4

„Алекса Шантић“

Јелена Милошковић

83

2.

11.

Ђоковић Ива

V-4

„Алекса Шантић“

Јелена Милошковић

83

2.

12.

Петровић Анастасија

V-3

„Никола Тесла“

Сандра Бабић

83

2.

13.

Лукић Јован

V- 5

 „Никола Тесла“

Сандра Бабић

82

2.

14.

Живановић Борисав

V- 4

„Илија Гарашанин“

Небојша Јовић

82

2.

15.

Цвијић Лука

V- 2

„Илија Гарашанин“

Небојша Јовић

82

2.

16.

Смиљкић Соња

V- 5

„Илија Гарашанин“

Небојша Јовић

82

2.

17.

Златановић Душан

V-7

 „Никола Тесла“

Сандра Бабић

79

3.

18.

Гашић Драгана

V- 6

„Никола Тесла“

Ивана Живанчевић – Вулетић

78

3.

19.

Шегрт Стефан

V

„Милоје Васић“

Миљан Ранитовић

77

3.

20.

Куљић Јана

V-6

„Алекса Шантић„

Јелена Милошковић

77

3.

21.

Маринковић Милан

V-4

„Илија Гарашанин“

Небојша Јовић

76

3.

22.

Спасојевић Бојана

V

„Мића Стојковић„

76

3.

23.

Гак Михајло

V-3

„Илија Гарашанин“

Небојша Јовић

75

3.

24.

Даничић Дамјан

V

„Иво Лола Рибар“

Спасић

75

3.

25.

Петровић Данило

V-3

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

75

3.

26.

Крантић Емилија

V-1

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

74

3.

27.

Бугарски Василије

V-1

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

73

3.

28.

Милосављевић Тања

V-6

„Алекса Шантић„

Јелена Милошковић

73

3.

29.

Дугонић Ана

V-1

„Милоје Васић“

Миљан Ранитовић

71

3.

30.

Рољић Душан

V-1

„Илија Гарашанин“

Небојша Јовић

71

31.

Цвијетић Дуња

V-4

„Никола Тесла“

Ивана Живанчевић – Вулетић

68

32.

Рвовић Милош

V-2

„Милоје Васић“

Миљан Ранитовић

64

33.

Васић Лазар

V-6

„Никола Тесла“

Ивана Живанчевић – Вулетић

62

34.

Ђуришић Тијана

V-1

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

59

35.

Невајда Милан

V-6

„Никола Тесла“

Ивана Живанчевић – Вулетић

58

36.

Ђоровић Наташа

V-1

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

52

37.

Димитријевић Душан

V-2

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

52

 

 

Р.бр.

Презиме и име ученика

Разред

Школа

Име и презиме наставника

Укупан број бодова

МЕСТО

1.

Теофиловић Никола

VI

„Мића Стојковић“

Маја Медојевић

93

1.

2.

Јелић Сара

VI-6

Алекса Шантић“

Данијела Шекуларац-Геров

91

1.

3.

Павловић Дара

VI-5

„Алекса Шантић“

Јелена Милошковић

91

1.

4.

Павловић Милена

VI-2

„Илија Гарашанин“

Снежана Манчић

89

2.

5.

Јовановић Теодора

VI-4

„Никола Тесла“

Сандра Бабић

86

2.

6.

Милкић Андрија

VI-6

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

86

2.

7.

Мрдак Филип

VI

„Милоје Васић“

Миљан Ранитовић

86

2.

8.

Покимица Сара

VI-7

„Алекса Шантић“

Јелена Милошковић

86

2.

9.

Николић Магдалена

VI-2

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

85

2.

10.

Булатовић Тамара

VI-4

„Алекса Шантић“

Јелена Милошковић

85

2.

11.

Урошевић Петар

VI-6

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

84

2.

12.

Алексић Михајло

VI

„Милоје Васић„

Миљан Ранитовић

84

2.

13.

ЈакшићАндријана

VI-9

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

83

2.

14.

Јашић Јана

VI-2

„Свети Сава„

Наташа Бунгур

83

2.

15.

Воштић Филип

VI-3

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

83

2.

16.

Премовац Лазар

VI

„Свети Сава„

Наташа Бунгур

83

2.

17.

Радојичић Огњен

VI

„Мића Стојковић“

Маја Медојевић

82

2.

18.

Петровић Катарина

VI

„Мића Стојковић“

Маја Медојевић

81

2.

19.

Пурић Невена

VI-4

„Илија Гарашанин“

Снежана Манчић

81

2.

20.

Симић  Александра

VI-5

„Никола Тесла“

Ивана Живанчевић-Вулетић

81

2.

21.

Бабић Бојан

VI-9

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

79

3.

22.

Брајковић Никола

VI

„Милоје Васић„

Миљан Ранитовић

79

3.

23.

Ивановић Филип

VI-3

„Илија Гарашанин„

Снежана Манчић

79

3.

24.

Амиџић Вук

VI

„Милоје Васић„

Миљан Ранитовић

78

3.

25.

Секулић Дуња

VI-4

„Алекса Шантић“

Јелена Милошковић

78

3.

26.

Стојиљковић Ђорђе

VI-2

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

78

3.

27.

Богдановић Марија

VI-7

„Алекса Шантић“

Јелена Милошковић

75

3.

28.

Теофиловић Јована

VI-1

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

75

3.

29.

Марковић Милена

VI-3

„Никола Тесла„

Ивана Јанковић

75

3.

30.

Николић Љубица

VI-6

„Алекса Шантић“

Данијела Шекуларац- Геров

75

3.

31.

Тркуља Јован

VI-1

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

74

3.

32.

Николић Милица

VI-3

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

73

3.

33.

Илић Дарко

VI-6

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

71

3.

34.

Ђорђевић Вукосава

VI

„Мића Стојковић“

Маја Медојевић

71

3.

35.

Велимировић Иван

VI

„Иво Лола Рибар„

Спасић

71

3.

36.

Нићифоровић Жељана

VI-6

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

64

 

Р.бр.

Презиме и име ученика

Разред

Школа

Име и презиме наставника

Укупан број бодова

MEСТО

1.

Гвозден Дејана

VII-1

„Илија Гарашанин“

Небојша Јовић

94

1.

2.

Гаврић Милица

VII-3

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

93

1.

3.

Стаменковић Ђорђе

VII-2

„Алекса Шантић“

Данијела Шекуларац- Геров

91

1.

4.

Цветановић Тодор

VII-3

„Алекса Шантић“

Данијела Шекуларац- Геров

91

1.

5.

Крстић Никола

VII-3

  „Алекса Шантић“

Данијела Шекуларац- Геров

86

2.

6.

Живковић Алекса

VII-3

„Свети Сава“

Марија Бојанов

83

2.

7.

Милошевић Марија

VII-5

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

79

3.

8.

Василијевић Тамара

VII-1

„Свети Сава“

Марија Бојанов

78

3.

9.

Тркуља Анђела

VII-4

„Никола Тесла“

Ивана Живанчевић- Вулетић

78

3.

10.

Котлаја Катарина

VII-2

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

75

3.

11.

Стојановић Спаша

VII

„Иво Лола Рибар“

Драган Спасић

75

3.

12.

Марков Никола

VII-3

Алекса Шантић“

Данијела Шекуларац- Геров

74

3.

13.

Живковић Теодора

VII-5

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

73

3.

14.

Топаловић Аница

VII-3

„Илија Гарашанин“

Снежана Манчић

73

3.

15.

Митровић Марко

VII-1

„Илија Гарашанин“

Никола Јовић

71

3.

16.

Сербиану Јаков

VII

„Милоје Васић“

Миљан Ранитовић

71

3.

17.

Церовац Милица

VII-7

„Никола Тесла“

Сандра Бабић

71

3.

18.

Срећковић Данијела

VII-2

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

68

19.

Ђорђевић Андријана

VII-10

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

67

20.

Богдановић Радош

VII-3

„Свети Сава„

Марија Бојанов

63

21.

Величковић Андријана

VII-3

„Илија Гарашанин“

Снежана Манчић

62

22.

Вељковић Јована

VII-7

„Никола Тесла“

Сандра Бабић

62

23.

Радовановић Александар

VII

„Милоје Васић“

Миљан Ранитовић

55

24.

Ракић Јована

VII-7

„Никола Тесла“

Сандра Бабић

54

25.

Цвејић Никола

VII

„Милоје Васић“

Миљан Ранитовић

54

26.

Стефановић Софија

VII-5

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

53

Р.бр.

Презиме и име ученика

Разред

Школа

Име и презиме наставника

Укупан број бодова

MEСТО

1.

Васић Милан

VIII

„Мића Стојковић“

Момирка Дурлевић

81

2.

2.

Јовановић Јелена

VIII-1

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

81

2.

3.

Јовановић Игор

VIII-6

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

76

2.

4.

Стаменковић Марко

VIII-1

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

72

2.

5.

Старчевић Дарко

VIII-3

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

71

2.

6.

Цвијетић Јелена

VIII-6

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

68

3.

7.

Гак Вукашин

VIII-4

„Илија Гарашанин„

Снежана Манчић

67

3.

8.

Вељковић Кристина

   VIII

„Милоје Васић„

Миљан Ранитовић

66

3.

9.

Јанковић Кристина

VIII-3

„Свети Сава„

Наташа Бунгур

66

3.

10.

Ристовић Миодраг

VIII

„Милоје Васић“

Миљан Ранитовић

65

3.

11.

Стефановић Милица

VIII-2

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

65

3.

12.

Ступар Марко

VIII-1

„Никола Тесла“

Ивана Јанковић

64

3.

13.

Вагић Никола

VIII-3

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

63

3.

14.

Дучић Страхиња

VIII-6

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

63

3.

15.

Јанковић Милица

VIII-3

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

62

3.

16.

Мрдак Анђела

VIII-6

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

62

3.

17.

Ничковић Бојана

VIII

„Милоје Васић“

Миљан Ранитовић

62

3.

18.

Петровић Сара

VIII

„Мића Стојковић“

Момирка Дурлевић

61

3.

19.

Петков Сања

VIII-4

„Никола Тесла“

Славица Младеновић

59

20.

Јовановић Невена

VIII

„Мића Стојковић“

Момирка Дурлевић

54

21.

Ракиџић Новак

VIII-3

„Свети Сава“

Наташа Бунгур

48

22.

Илић Ивана

VIII-7

„Никола Тесла“

Ивана Живанчевић – Вулетић

45

23.

Цветковић Немања

VIII-7

„Никола Тесла“

Ивана Живанчевић – Вулетић

40

Print Friendly, PDF & Email